Blackmagic Design 2110 IP Converter 4x12G PWR

Konvertujte a napájejte až 4x 2110 IP videokamery nebo převodníky. Obousměrný 4kanálový 12G-SDI 2110 IP převodník obsahuje ovládací panel s LCD displejem a podporuje standardy HD a Ultra HD až do 2160p60. K dispozici od 5/2024.

Více informací

57 690 Kč s DPH 47 678 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Kód zboží:
CONVNVIPB4/12GPWR
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Konvertujte a napájejte až 4x 2110 IP videokamery nebo převodníky. Obousměrný 4kanálový 12G-SDI 2110 IP převodník obsahuje ovládací panel s LCD displejem a podporuje standardy HD a Ultra HD až do 2160p60. K dispozici od 5/2024.

Společnost Blackmagic Design nabízí širokou škálu IP video produktů SMPTE-2110, včetně převodníků, video monitorů, audio monitorů a dokonce i kamer. Navíc podporují rozlišení Ultra HD pomocí levného 10G Ethernetu. Většina modelů konvertorů je obousměrná, takže se skvěle hodí ke kamerám, když uživatelé potřebují dodatečný kanál pro zpětný náhled. Modely pro montáž do racku mají elegantní design s barevným LCD displejem pro monitorování, procházení menu a diagnostiku. Všechny modely odpovídají standardu SMPTE ST-2110 pro IP video, včetně PTP synchronizace, a dokonce podporují NMOS, takže uživatelé mohou vytvořit připojení pomocí panelu video routeru. IP videoprodukty Blackmagic SMPTE-2110 se vyznačují různým provedením v závislosti na jejich použití. Modely 2110 IP Mini jsou malé, takže je lze skrýt za zařízení. Zatímco modely pro montáž do racku mají elegantně řešené přední panely s displejem LCD, takže uživatelé mohou přijít a měnit nastavení přímo z předního panelu.

Převodníky Blackmagic 2110 IP byly navrženy pro integraci SDI zařízení do IP 2110 video infrastruktury. Přidáním převodníků získají uživatelé levný způsob, jak transformovat veškeré své video vybavení na SMPTE-2110 technologii. Stačí přidat převodník Blackmagic 2110 IP k režiím, diskovým rekordérům, streamovacím procesorům, kamerám, monitorům a dalším zařízením. Produkty Blackmagic 2110 IP odpovídají standardu SMPTE ST-2110 pro IP video, který specifikuje přenos, synchronizaci a popis 10bitového videa, zvuku a pomocných dat přes IP sítě. Může také re-synchronizovat SDI vstupy na PTP nebo může externí zařízení uzamknout na referenční výstup, který je také generován z PTP synchronizačního signálu. Převodníky Blackmagic 2110 IP podporují desetibitové video pro maximální obrazovou kvalitu a standardy SD, HD a Ultra HD až do 2160p60. Konvertory se při změně vstupu automaticky přepnou na nový video standard, vícekanálové modely navíc mohou na každém kanálu provozovat jiný video standard.

Převodníky Blackmagic 2110 IP jsou k dispozici v modelech s konektory RJ-45 pro tradiční kabely Cat6 nebo se zásuvkami SFP pro optické moduly. Použití kabelů Cat6 dovoluje vytvářet SMPTE-2110 systémy s výrazně nižšími náklady. Kabely jsou jednoduché na výrobu a ethernetové přepínače pro 10G Ethernet jsou velmi rozšířené. Jedním z největších problémů s technologií SMPTE-2110 je nutnost mít v pohotovosti IT technika, který udržuje IP video systém v chodu. IP převodníky Blackmagic tento problém řeší, protože se mohou připojit v režimu point-to-point, takže uživatelé nemusí používat složitý ethernetový switch, pokud nechtějí. Získají tak výhody IP videa SMPTE-2110 s jednoduchými ethernetovými kabely, vzdáleným napájením a obousměrným videem.

Při práci ve větších SMPTE-2110 ekosystémech, například ve vysílání, mohou uživatelé připojit veškeré své video zařízení k Ethernet switchi. V takovém případě uživatelé pouze vše zapojí do ethernetového switche a poté provedou propojení mezi zařízeními pomocí jeho konfigurátoru po vzoru tradičního video routeru. Produkty Blackmagic 2110 IP navíc podporují protokol NMOS: konfigurace je složitější, ale je velice flexibilní. Díky rozhraní NMOS mohou všechna 2110 IP zařízení pracovat společně jako velký virtuální router, Videohub Smart Control navíc dovoluje směrovat zdroje videa v sítích 2110 IP, protože může fungovat jako řadič NMOS.

Díky použití 10G Ethernetu mohou být IP video produkty Blackmagic SMPTE-2110 menší, s nižší spotřebou a cenově dostupnější. Ethernet 10G navíc může umožnit vzdálené napájení produktů. Při použití Ultra HD rozlišení se snímkovou frekvencí přes 30 snímků za sekundu však není k dispozici dostatečné přenosové pásmo pro nekomprimované 10bitové video. Kodek Blackmagic IP10 tento problém řeší! Má nízkou latenci 8 samplů, je otevřeným standardem a neplatí se za něj žádné licenční poplatky. Navíc je to optimalizovaný, nenáročný kodek, který využívá velmi málo FPGA výkonu, takže zajišťuje, že kompatibilní SMPTE-2110 produkty zůstanou cenově dostupné!

Vlastnosti IP převodníků Blackmagic 2110

  • Všechny převodníky splňují standard IP videa SMPTE-2110
  • Vyberte si mezi miniaturními převodníky nebo modely pro montáž do 19" racku
  • Využívají snadno dostupnou 10G Ethernet síť pro levnou instalaci
  • Re-synchronizují SDI vstupy prostřednictvím PTP protokolu
  • Podporují protokol NMOS pro vytvoření virtuálního routeru
  • Nízká latence, otevřený standardní kodek Blackmagic IP10
  • Podporuje všechny formáty SD, HD a Ultra HD až do rozlišení 2160p60

ČLÁNKY

Parametry

Parametry

Výrobce: Blackmagic Design
Kategorie: Převodníky signálu

Hlavní parametry

Další funkceAudio výstup
Zdroj12G SDI
ZdrojIP
CilIP
Cil12G SDI

Blog a novinky

Datum: 17. 04. 2024, Kategorie: Blog

Nové 2110 IP video produkty Blackmagic Design

Blackmagic Design podstatně rozšířili svou nabídku IP video produktů dle normy SMPTE 2110! Nové jsou například kompaktní „IP Mini“ převodníky s…

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Blackmagic Design 2110 IP Presentation Converter

  • Novinka
  • Doprava zdarma
Specializovaný přebodník IP videa navrženy pro řečnické pódium a podobné aplikace,
24 490 Kč
Na cestě 1 ks