Blackmagic Design ATEM software 3.5 - Tisková zpráva

Nový software verze 3.5 pro HD switchery Blackmagic Design ATEM

Blackmagic Design představují novou aktualizaci softwarové výbavy režijních switcherů řady ATEM. Software verze 3.5 nově obsahuje vývojářské nástroje zpřístupňující veškeré funkce switcherů vývojářům.

Aktualizace „ATEM Software Update 3.5“ umožní uživatelům vytvářet vlastní uživatelská rozhraní a  software pro kterýkoliv model z produktové řady ATEM. Uživatelé a studia tak budou moci snáze začlenit switchery ATEM do svých pracovních řetězců, např. do pracovišť pro automatické odbavování příspěvků.  

Dostupnost
Aktualizace „ATEM Software Update 3.5“ je nabízena k bezplatnému stažení ze stránek společnosti Blackmagic Design.

Fotografie pro tisk
Fotografie všech produktů společnosti Blackmagic Design naleznete na adrese www.blackmagicdesign.com/press/images.

O společnosti Blackmagic Design
Produkty společnosti Blackmagic Design jsou špičkou v oblasti editace videa, digitálních filmových kamer, barevných korektorů, monitoringu videa, signálových přepínačů, diskových rekordérů, monitorů vlnových průběhů a software pro restaurování filmového materiálu, ve filmové, postprodukční i televizní branži. Karty pro nahrávání videa řady Blackmagic Design DeckLink odstartovaly revoluci v kvalitě a dostupnosti. Produkty řady DaVinci pro barevné úpravy videa dominují filmovému a televiznímu trhu již od roku 1984 a byly oceněny Emmy™, televizní obdobou filmových Oscarů. Blackmagic Design pokračují v tvorbě inovativních produktů na poli stereoskopické produkce a zpracování 4K videa. Společnost Blackmagic Design byla založena specialisty v oboru postprodukce a střihu videa a má pobočky v U.S.A., Spojeném království, Japonsku, Singapuru a Austrálii. Více informací získáte na webu www.blackmagicdesign.com.

O společnosti Syntex
Pražská společnost Syntex byla založena roku 1994 s cílem distribuovat produkty a řešení pro přepis animací z počítače na video, počítačovou grafiku, profesionální střih a zpracování videa. V Čechách patří k průkopníkům a etablovala se jako spolehlivý a silný partner v oboru digitálního zpracování obrazu i zvuku. Syntex se věnuje distribuci produktů, technické podpoře i poradenství v mnoha odvětvích obrazové i zvukové produkce a postprodukce. Od roku 1999 je zákazníkům na Slovensku k dispozici dceřinná společnost, se sídlem v Bratislavě. Společnost Syntex je distributorem produktů Blackmagic Design pro český a slovenský trh. Více viz www.syntex.cz.

Datum: 31. 01. 2013, Kategorie: Novinky