Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Aktualizovaná verze sady BCC 10 pro Blackmagic DaVinci Resolve 12.5

Boris FX a Imagineer Systems, specialisté na software pro vizuální efekty, uvedli aktualizaci 10.0.2 pro sadu plug-inů Boris Continuum Complete 10 OFX. Nová verze obsahuje dokonalejší podporu pro barevný korektor a editor DaVinci Resolve 12.5.

Vedle profesionálních barevných korekcí se DaVinci Resolve nyní používá i pro střih a vizuální efekty,” uvedl ředitel Boris FX, Boris Yamnitsky. „Sada BCC 10 obsahuje řadu efektů, které jsou pro moderní postprodukční pracoviště nezbytné, včetně 3D titulkovače/grafických efektů a stovek stylizačních, přechodových nebo světelných efektů. S verzí 12.5 a novou aktualizací BCC 10.0.2 mohou uživatelé používat integrované nástroje mocha/PixelChooser u každého BCC efektu. Tyto nové funkce spolu s populárními novými efekty edice BCC 10 – Beauty Studio, 3D Lens Flare či Title Studio – jsou pro tvorbu vizuálních efektů v aplikaci Resolve velkým přínosem.

Novinky sady BCC 10 pro OFX:

  • Funkce pro planární motion tracking a tvorbu masek „mocha” integrované v každém efektu sady BCC.
  • Efekt Beauty Studio pro automatické retušování pleti interpretů a digitální makeup.
  • Nová generace titulkovače od Boris FX nesoucí název Title Studio. Efekt zvládá tvorbu 2D i 3D titulků a rendering do libovolného rozlišení, navíc podporuje 3D software Maxon CINEMA 4D.
  • Nové funkce pro restaurování obrazu Remover, Dropout Fixer a Reframer.
  • Nové plug-iny Light Leaks a Video Glitch pro světelné efekty resp. lo-fi video.
  • Nové efektové prolínačky Cross Glitch, Cross Melt, Light Leak Dissolve a Cross Zoom.


Boris Continuum Complete 10 OFX DaVinci Resolve