Aktualizace Panasonic UX180 1.08 a DVX200 1.83

Panasonic uvedl nový firmware pro své 4K kamery AG-UX180 a AG-DVX200, který opravuje chybu u funkce Focus Transition, a také několik problémů s SDI výstupem u modelu DVX200.

Panasonic AG-UX180 v1.08

  • Opravena chyba způsobující zamrzání kamery při zoomování a aktivní funkci Focus Transition. Funkce Focus Transition slouží k uložení/vyvolání presetu zaostření. Může být přiřazena uživatelskému tlačítku a přerušena zoomováním. Stahujte zde.


Panasonic AG-DVX200 v1.83

  • Opravena chyba způsobující zamrzání kamery při zoomování a aktivní funkci Focus Transition.
  • Chybně indikovaný zbývající prostor na záznamové kartě při záznamu v režimu VFR. Při natáčení zpomaleného videa (záznamová frekvence je větší, než snímková frekvence přehrávání) bylo indikováno více paměťového prostoru, než bylo k dispozici. Tato chyba je nyní opravena.
  • Implementováno několik oprav souvisejících s SDI výstupem (v režimech 3G-SDI, HD-SDI i SD-SDI): byly opraveny drobné problémy např. chyba The status of Audio CH2 not indicated”. Byla rovněž opravena chyba způsobující drobný rozdíl ve fázi mezi kanály 1 a 2 po přepnutí režimů „Recording Mode” a „Playback Mode”. Novou verzi získáte zde.


Panasonic AG-UX180

Datum: 13. 07. 2017, Kategorie: Novinky