Aktualizace HyperDeck Studio Mini v7.1

Nová aktualizace HyperDeck v7.1 implementuje významné novinky u profesionálního videorekordéru HyperDeck Studio Mini. Nová je implementace H.264 kodeku – který nově podporuje HD formáty s půlsnímky a AAC zvukem dovolujícím přímý upload souborů na YouTube – a také rychlejší přenos dat po ethernetovém rozhraní (až 110 MB/s) a delší kontinuální záznam do jednoho souboru (nyní alespoň 3 hodiny).

Nejnovější software pro HyperDeck Studio Mini dovoluje nově zaznamenávat nejen SD/720p/1080p videa formátu H.264, ale také 1080i materiál s půlsnímky. Díky velmi dobré kompresi v rozsahu 36:1 – 124:1 je kodek H.264 vhodným médiem pro archivaci mnohahodinových záznamů. Nová je též implementace zvukového kodeku AAC, díky niž lze videa uploadovat přímo na YouTube. HyperDeck Studio Mini podporuje rovněž záznam do formátů ProRes 422 HQ, 422, 422 LT a Proxy, a také kontejner DNx.

Integrované 1G Ethernet rozhraní usnadňuje použití produktu HyperDeck Studio Mini také v roli mediálních serverů a digital signage přehrávačů. S nejnovější aktualizací podporuje přenosovou rychlost až 110 MB/s pro bezproblémové přehrávání nebo upload médií pomocí protokolu FTP.

Aktualizace HyperDeck Studio Mini v7.1 je ke stažení zde.

Nové funkce HyperDeck Setup 7.1 (HyperDeck Studio Mini a HyperDeck Extreme Control)

  • Implementace AAC kodeku u H.264 videí (HyperDeck Studio Mini)
  • Podpora půlsnímků u H.264 videí (HyperDeck Studio Mini)
  • Možnost ovládat několik rekordérů (HyperDeck Extreme Control)
  • Stabilnější spojení mezi HyperDeck Extreme Control a HyperDeck Studio Mini
  • Prodloužen kontinuální záznam do jednoho souboru před vytvořením dalšího souboru (HyperDeck Studio Mini)
  • Optimalizace síťového rozhraní (HyperDeck Studio Mini)

Aktualizace 7.1 neobsahuje nové funkce pro jiné modely řady HyperDeck.