Aktualizace 2015.2 pro Adobe Premiere Pro CC a After Effects CC

Adobe uvedl nové verze svých aplikací řady Creative Cloud, včetně Premiere Pro CC a After Effects CC. Abonenti programu Creative Cloud mohou nové verze nainstalovat pomocí desktopové aplikace Creative Cloud nebo stáhnout aktualizace on-line. Nové verze pracují se staršími verzemi projektů bez problémů.

Adobe Premiere Pro CC 2015.2
Krom desítek oprav (kompletní seznam zde) obsahuje Premiere Pro CC 2015.2 zcela nové kvalitativní nastavení náhledu „High Quality Playback”. V předchozích verzích programu bylo přehrávání náhledu vždy podřízeno plynulému přehrávání videa v reálném čase, a to snížením rozlišení. Výsledkem je mírně „měkčí” vzhled videa v porovnání se statickým náhledem, i při plném rozlišení. Aktivací nové volby „High Quality” je obrazová kvalita náhledu zachována i během přehrávání. Negativním projevem nového nastavení mohou být – v závislosti na rozlišení a hardwarové konfiguraci – vypadlé snímky. Většině uživatelů je proto doporučeno používat klasické nastavení náhledu pro přehrávání v reálném čase.

Adobe After Effects CC 2015.2 (13.7)
Nová verze kompoziční aplikace After Effects CC 2015 obsahuje Maxon CINEWARE 3.0, novou volbu pro uložení projektu před renderingem, dokonalejší systém náhledu Cache Before Playback, či řadu opravených chyb. Plug-in CINEWARE společnosti Maxon nabízí v nové verzi 3.0 funkci Live Link pro synchronizaci časových os programů After Effects a CINEMA 4D (R17 SP2), podporu pro funkci Cinema 4D Take System (R17), podporu značek v časové ose u souborů .c4d a další novinky. Kompletní seznam nových funkcí je zde.

Adobe Creative Cloud

Datum: 03. 02. 2016, Kategorie: Novinky