Adobe vydal aktualizace pro Premiere Pro CC a After Effects CC 2015

Výrobce Adobe vydal nové verze svých programů pro střih a postprodukci videa: After Effects CC 2015 13.5.1, Premiere Pro CC 2015 9.0.1 a Media Encoder CC 2015 9.0.1.

Nová verze 9.0.1 aplikace
Premiere Pro CC 2015 podstatně zvyšuje stabilitu a výkon programu. Snižuje paměťové nároky modulu Lumetri, zrychluje práci s kodekem AVC-Intra 100, řeší pád programu při importu většího množství statických snímků, pád při otevření projektu obsahujícího efekt Fast Color Corrector s maskou, řeší náhodné výpadky objektů časové osy při exportu a opětovném importu AAF soupisek a zamrzání programu při exportu časové osy do AAF, zvyšuje výkon při vícekamerovém střihu projektů s více než 40 zvukovými stopami a obsahuje řadu dalších oprav zvukového subsystémy programu. Více informací zde.

After Effects CC 2015 verze 13.5.1 řeší množství chyb souvisejících zejména s náhledem projektů. Aktualizace opravuje zamrzání nebo zpomalení aplikace během přehrávání náhledu a simultánní editace parametrů vrstev, např. při vkládání textu do textové vrstvy. Opraveno bylo také zamrzání programu během renderingu projektů s efekty Warp Stabilizer VFX a 3D Camera Tracker. Zvukové jádro bylo rovněž značně vylepšeno: přehrávání zvuku je zahájeno okamžitě při spuštění přehrávání náhledu a zastavení přehrávání navrátí indikátor na časové ose do původní polohy, jako tomu bylo v předchozích verzích programu… Byly také opraveny některé chyby, které způsobovaly nesprávné fungování plug-inů jiných výrobců. Více zde.

Aktualizace lze aplikovat pomocí aplikace Creative Cloud nebo přímo z programu prostřednictvím položky menu Help > Updates.

Adobe Creative Cloud Premiere Pro CC 2015.1 After Effects

Datum: 31. 07. 2015, Kategorie: Novinky