ZEISS Supreme Prime 135mm T1.5

Řada špičkových filmových objektivů ZEISS Supreme Prime nabízí maximální konzistenci u všech modelů: konzistentní pokrytí snímačů, barevnost, světelnost (T1,5 u většiny modelů), velikost, váhu i rozmístění ovládacích prvků. Všechny objektivy v řadě spolehlivě pokrývají FF snímače (kruhová průmětna 46,2 mm), podporují technologii eXtended Data a jsou – díky…

Více informací

602 580 Kč s DPH 498 000 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Kód zboží:
ZEISP13515PL
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Řada špičkových filmových objektivů ZEISS Supreme Prime nabízí maximální konzistenci u všech modelů: konzistentní pokrytí snímačů, barevnost, světelnost (T1,5 u většiny modelů), velikost, váhu i rozmístění ovládacích prvků. Všechny objektivy v řadě spolehlivě pokrývají FF snímače (kruhová průmětna 46,2 mm), podporují technologii eXtended Data a jsou – díky technologii výměnného bajonetu „Interchangeable Mount System“ – kompatibilní s bajonety PL, LPL a EF (standardně se objektivy dodávají s bajonetem PL a metrickými značkami).

Díky standardizovanému umístění ovládacích prvků ostření a clony a také kompaktním rozměrům i malé váze usnadňují objektivy ZEISS Supreme Prime manipulaci s kamerovým rigem. Velice jemný chod ostřícího prstence – i v extrémních teplotách – dovoluje použití malých motorků, což dále zjednoduší práci s kamerou. Objektivy ZEISS Supreme Prime jsou navrženy pro digitální filmové kamery nejvyšších výkonnostních kategorií, vybavené velkými obrazovými snímači. Světelnost T1,5 u většiny modelů a krásná kresba zaručují bohatou texturu obrazu s přirozenou hloubkou.

Technologie ZEISS eXtended Data nabízí zcela nové možnosti post-produkce obrazu. Technologie integruje dva základní datové celky: data o nastavení a vlastnostech objektivu založené na standardu Cooke /i – který je podporován širokou škálou příslušenství a kamer – a také specifická data společnosti Zeiss s velice přesnými charakteristikami konkrétního objektivu. Tato technologie poskytuje informace o distorzní charakteristice optické soustavy a vinětaci v reálném čase pro zrychlení obrazových úprav přímo na natáčecích lokacích nebo během postprodukce. Data jsou ukládána pro každý snímek, což eliminuje pracné ruční zaznamenávání dat pro každý záběr.

Parametry

Parametry

Výrobce: ZEISS
Kategorie: Objektivy
K tomuto produktuBlackmagic Design URSA Mini Pro 12K
Panasonic VariCam LT
RED V-RAPTOR 8K VV + 6K S35 DSMC3 (Dual Format)

Hlavní parametry

BajonetPL
typ objektivuPevné sklo
Ohnisková vzdálenost135mm

Ostatní parametry

ŘadaSUPREME PRIME
PŘÍSLUŠENSTVÍ (5)

Kamery

  • Doprava zdarma

RED V-RAPTOR 8K VV + 6K S35 DSMC3 (Dual Format)

Na cestě > 5 ks
bez DPH
599 373 Kč
725 241 Kč
  • Doprava zdarma

Panasonic VariCam LT

na dotaz
bez DPH
437 400 Kč
529 254 Kč
  • Doprava zdarma

Panasonic VariCam Pure

na dotaz
bez DPH
700 000 Kč
847 000 Kč
  • Doprava zdarma

Panasonic VariCam 35

na dotaz
bez DPH
600 000 Kč
726 000 Kč
  • -8 %
  • Doprava zdarma

Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K

14-30 dní
bez DPH
127 663 Kč
154 472 Kč