Wooden camera - Trigger Handle (RED Weapon/Scarlet-W/Raven)

Rukojeť spouště je kompatibilní s kamerami RED® DSMC2™ Brains (Monstro, Helium, Gemini), Weapon, Epic Weapon (Epic-W), Scarlet Weapon (Scarlet-W), Raven a dalšími kamerami DSMC2™. Připevňuje se bez použití nářadí přímo na horní část mozku kamery nebo na Easy Top (RED® DSMC2™) a spouští kameru přes pogo rozhraní. Soustava otvorů 1/4-20 v rozteči Red, otvory…

Více informací

9 836 Kč s DPH 8 129 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rukojeť spouště je kompatibilní s kamerami RED® DSMC2™ Brains (Monstro, Helium, Gemini), Weapon, Epic Weapon (Epic-W), Scarlet Weapon (Scarlet-W), Raven a dalšími kamerami DSMC2™. Připevňuje se bez použití nářadí přímo na horní část mozku kamery nebo na Easy Top (RED® DSMC2™) a spouští kameru přes pogo rozhraní. Soustava otvorů 1/4-20 v rozteči Red, otvory 3/8-16 pro velké příslušenství a standardní držák příslušenství ARRI na několika místech. Připevňuje se k horní části fotoaparátu pomocí (2) zachycených šroubů 1/4-20. Navíc lze na přední stranu připevnit svorky na tyče pro průchozí systém horních tyčí.

ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKA: Upozorňujeme, že na horní straně těla fotoaparátu není dostatek volného prostoru pro umístění beznástrojového adaptéru LCD/EVF a rukojeti spouště na místě současně. V současné době hledáme alternativní metody, jak dosáhnout kompatibility těchto dvou produktů.

Součástí balení je:
(2) šrouby 1/4-20 x zachycený palec

Parametry

Parametry

Výrobce: Wooden Camera
Kategorie: Handles