Hive Lighting WASP 100-C Par Spot Omni-Color LED

Náš reflektor Wasp 100-C Par Spot spojuje reflektor Par Spot společnosti Hive s otevřenou čelní plochou Hive 100-C.

Více informací

40 823 Kč s DPH 33 738 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Náš reflektor Wasp 100-C Par Spot spojuje reflektor Par Spot společnosti Hive s otevřenou čelní plochou Hive 100-C.

S příkonem pouhých 75 wattů je Wasp 100-C LED Par Spot ekvivalentní 650W žárovce nebo 100W HMI s využitím patentovaného pole Omni-Color společnosti Hive. Kompatibilita se systémem Profoto®, modulární konstrukce, zvýšený dosah Bluetooth a prvotřídní kvalita konstrukce z leteckého hliníku činí toto světlo připraveným pro jakoukoli sestavu.

S našimi LED diodami Omni-Color můžete:

Tvořit pomocí barev. Úplné ovládání odstínu a sytosti vám dává dokonalou možnost vytvořit pohlcující světelný zážitek s nekonečným množstvím barevných kombinací.
Shodovat se s jakýmkoli zdrojem. Díky našim ovládacím prvkům bílého světla můžete snadno nastavit osvětlení od teplého světla svíčky po chladné denní světlo a podpořit tak produkci na jakémkoli místě nebo v jakoukoli denní dobu.
Doplňky. Naše světlo má rozptyl 180 stupňů a je kompatibilní s příslušenstvím, abyste mohli světlo tvarovat, jak chcete. Pomocí příslušenství pro úpravu světla můžete přizpůsobit osvětlení různým talentům na obrazovce, objektům a místům. Vytvořte divadelní bodové světlo nebo měkké světlo pro krásu, světlo lucerny nebo silnou záplavu - jediným omezením je vaše představivost.
Mějte vše pod kontrolou. Ovládejte sytost, odstín a barvu světla prostřednictvím profesionálních desek DMX nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu. Je to tak snadné!

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Hive Lighting
Kategorie: Studiová světla