Viltrox VL-D60T

Vysoce jasný dvoubarevný LED panel VL-D60T od společnosti Viltrox je vyroben z řady vysoce účinných LED diod s vyváženým denním a wolframovým světlem, které poskytují přesný a nastavitelný dvoubarevný zdroj světla. Díky vysokému CRI 95 vykresluje panel VL-D60T barvy a pleťové tóny s vysokou přesností, a to kdekoli díky rozsahu…

Více informací

6 740 Kč s DPH 5 570 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vysoce jasný dvoubarevný LED panel VL-D60T od společnosti Viltrox je vyroben z řady vysoce účinných LED diod s vyváženým denním a wolframovým světlem, které poskytují přesný a nastavitelný dvoubarevný zdroj světla. Díky vysokému CRI 95 vykresluje panel VL-D60T barvy a pleťové tóny s vysokou přesností, a to kdekoli díky rozsahu stmívání bez blikání.

Díky místnímu ovládání a bezdrátovému ovládání 2,4 GHz a dálkovému ovládání DMX lze snadno upravovat i velké světelné sestavy za chodu. Kovová konstrukce panelového šasi zajišťuje odolnost i účinné konvekční chlazení, takže světlo bez ventilátoru je zcela tiché a vhodné pro aplikace založené na videu, kde se nahrává živý zvuk


Kompatibilita s bezdrátovým dálkovým ovládáním 2.4 GHz a sítí DMX
Teplotu barev a jas lze ovládat lokálně na zadní straně VL-D60T pomocí intuitivních ovládacích prvků a displeje LCD nebo pomocí přiloženého bezdrátového dálkového ovládání 2,4 GHz. Bezdrátový dálkový ovladač má dosah až 65 stop a může ovládat více světel v 19 skupinách a 6 kanálech. Kromě toho porty RJ45 DMX in/out umožňují ovládání panelů prostřednictvím síťového připojení DMX.

Vícenapěťové napájení střídavým proudem, volitelně bateriové napájení V-Mount
Vícenapěťový síťový adaptér umožňuje používat světlo kdekoli na světě nebo jej lze napájet na místě pomocí integrované desky pro montáž baterií V-mount, baterie a nabíječka baterií jsou k dispozici samostatně.
Parametry

Parametry

Výrobce: Viltrox
Kategorie: Studiová světla

Hlavní parametry

DMXAno
Výkon (W)60Watt
Typ napájeníV-mount
Typ baterieV-Mount
DMXAno