Viltrox AF 16 mm f/1.8 Z

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody pro krajinářskou/astrofotografickou fotografii, plnoformátové snímky s vysokým rozlišením a vysokou kvalitou. 3 asférické čočky pro přesnou reprodukci bodových zdrojů světla a účinné potlačení komy. Objektiv 16 mm F1,8 se vyznačuje výhodou při tvorbě krajinářské/astrofotografické fotografie, protože dokáže přesně reprodukovat…

Více informací

16 490 Kč s DPH 13 628 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody pro krajinářskou/astrofotografickou fotografii, plnoformátové snímky s vysokým rozlišením a vysokou kvalitou. 3 asférické čočky pro přesnou reprodukci bodových zdrojů světla a účinné potlačení komy. Objektiv 16 mm F1,8 se vyznačuje výhodou při tvorbě krajinářské/astrofotografické fotografie, protože dokáže přesně reprodukovat bodové zdroje světla a účinně potlačit chromatickou aberaci.

Vynikající kvalita obrazu Zcela nové funkce
Výkonný fotografický zážitek

Digitální širokoúhlý objektiv DF Full Frame

Vhodný pro krajinářskou/astrofotografickou fotografii
Poskytuje přenosnost a vysoké rozlišení, které tvůrci očekávají

AF 16 mm F1,8 Z má jedinečné výhody pro krajinářskou/astrofotografickou fotografii, plnoformátové snímky s vysokým rozlišením a vysokou kvalitou. tři asférické čočky pro přesnou reprodukci bodových zdrojů světla a účinné potlačení komy.

Vynikající zážitek z kvality obrazu
Velmi vysoké rozlišení a silný analytický výkon

AF 16 mm F1,8 Z využívá optickou konstrukci objektivu z 15 členů ve 12 skupinách se třemi vestavěnými asférickými čočkami, které vytvářejí zážitek z obrazu s vysokým rozlišením.

Super velká clona F1,8
Vysoké rozlišení, jemný a přirozený bokeh

Pod ultra širokým zorným úhlem lze díky velké cloně F1,8 dosáhnout také extrémně malé hloubky ostrosti, což přináší obdivuhodný a krásný bokeh, vytvářející uměleckou perspektivu a pocit prostorové komprese. Plynulý přechod mezi ostrým zaostřením a měkkým rozostřením.

Výkonné automatické ostření

Tichý krokový motor STM poskytuje vysokou hnací sílu potřebnou pro přesné automatické zaostřování a sledování a podporuje rozpoznání zaostření obličeje a očí.

Snímání videozáznamů
Lehká konstrukce, vynikající výkon při natáčení videa

Efekt dýchání je zanedbatelný a ostření se přepíná plynule, což splňuje potřeby fotografů a tvůrců videí.

Přepínač clonového kroužku CLICK ON/OFF

Při natáčení není třeba odkládat fotoaparát a znovu jej nastavovat. Clonu můžete ovládat ručně a plynulá clona plynule mění hloubku ostrosti, takže natáčení videa je pohodlnější.

Komplexní a účinný systém ovládání

Objektiv 16 mm F1,8 je kreativně doplněn o pět hlavních ovládacích konstrukcí, které přinášejí nový a efektivní zážitek z fotografování.

Ohromující optický výkon

Objektiv 16 mm F1,8 se vyznačuje výhodou při tvorbě krajinářských/astrofotografických snímků, protože dokáže přesně reprodukovat bodové zdroje světla a účinně potlačit chromatickou aberaci.

Neúnavná snaha Promyšlený design
Vytváří prvotřídní kvalitu


Optická strukturaobjektivu a graf MTF

 

 

 

Parametry

Parametry

Výrobce: Viltrox
Kategorie: Objektivy

Hlavní parametry

Barva objektivuČerná
typ objektivuPevné sklo
Objektiv proFull frame
Světelnost (f)1.8