Vibesta Peragos Disk 30C

Řada světel Vibesta Peragos obsahuje inovativní, kompaktní světelné zdroje s vysokým výkonem, RGBWW elementy s vysokým jasem a širokými možnostmi nastavení, integrovanou databankou virtuálních gelových filtrů, vysokorychlostní synchronizací/provozem a bezdrátovým ovládáním. Diskové světlo Vibesta Peragos Disk je univerzální…

Více informací

Zjišťujeme
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Řada světel Vibesta Peragos obsahuje inovativní, kompaktní světelné zdroje s vysokým výkonem, RGBWW elementy s vysokým jasem a širokými možnostmi nastavení, integrovanou databankou virtuálních gelových filtrů, vysokorychlostní synchronizací/provozem a bezdrátovým ovládáním. Diskové světlo Vibesta Peragos Disk je univerzální nástroj použitelný jako kamerové světlo i jako kompaktní světelný zdroj na stativu pro portrétní fotografii, vlogy, rozhovory apod.

Univerzální a kompaktní
Kruhový tvar modelu Vibesta Peragos Disk je ideální pro portrétní tvorbu, natáčení rozhovorů, vlogy apod. Díky kompaktním rozměrům je velice skladné a nepřekáží ani na cestách – několik disků se snadno vejde do malého batohu. I přes své malé rozměry poskytuje vysoký výkon a díky 1/4“ závitu jej můžete připevnit prakticky kamkoliv vč. malé kamery/DSLR/DSLM.

RGBWW LED
Díky RGBWW LED elementům můžete pracovat s barevností světla kreativně, a to i díky režimu HSI nebo knihovně 160 virtuálních gelových filtrů. V režimu bílého světla nabízí široký rozsah barevné teploty 2400–9900.

Díky moderním technologiím patří světla Peragos k tomu nejlepšími na trhu i co se týče barevné přesnosti (TLCI až 98). Pozadu nezůstává ani výkon, který činí u modelu 30C až 2000 luxů@0,5 m. Díky tomu jej lze využít i jako hlavní světlo či jako doplňkové u větších scén.

Světla Peragos Disk pracují bez blikání a lze je využít i s velkými rychlostmi závěrky při fotografování nebo vysokorychlostního natáčení. Frekvenci lze nastavit až do hodnoty 16000 Hz!

Bateriové napájení, dálkové ovládání
Univerzálnost světelných disků Peragos podtrhuje možnost napájení pomocí baterií AA nebo NP-F, případně pomocí síťového adaptéru. Samozřejmostí je možnost bezdrátového dálkového ovládání pomocí aplikace kompatibilního s rozhraním ArtNet.

Funkce modelu 30C

  • Šířka paprsku 120°
  • Intenzita max. 2000 luxů@0,5 m
  • Variabilní barevná teplota 2400-9900K
  • Režim HSI pro nastavení barevnosti
  • Knihovna virtuálních gelových filtrů
  • Váha 0,35 kg
  • Tiché pasivní chlazení
  • Napájení 6x AA nebo NP-F akumulátor
  • Napájecí vstup Ø 2,5, 10-18 V=/3A
Parametry

Parametry

Výrobce: Vibesta
Kategorie: Studiová světla

Hlavní parametry

Výkon (W)30Watt
Typ napájeníIntegrovaná baterie
Typ napájeníNapájecí adaptér
Typ baterieAA
Barevná teplota2400K-9900K
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Viltrox baterie NP-F550

  • Dárek zdarma
Dárek
Baterie kompatibilní se SONY NP s kapacitou 2200 mAh. Vhodná např. pro Blackmagic
687 Kč
Skladem > 5 ks

Viltrox Battery NP-F970

Tyto baterie jsou vhodné pouze pro LED světla, LCD monitory a některé další příslušenství,
961 Kč
Na cestě > 5 ks

Viltrox Battery NP-F750

Tyto baterie jsou vhodné pouze pro LED světla, LCD monitory a některé další příslušenství,
797 Kč
Na cestě 3 ks

Vibesta RTX-1 Wireless Router - Mobile Wireless Lighting Control with Art-Net

Bezdrátový router Vibesta RTX-1 slouží k integraci podporovaných světel (Vibesta/Rayzr
Zjišťujeme