Tilta Tiltaing Pocket Follow Focus

Převezměte kreativní kontrolu nad svými snímky pomocí kapesního zaostřovacího zařízení Tiltaing! Tento nový systém vylepšuje konstrukci Mini Follow Focusu a je vyroben z nového kompozitního materiálu, který výrazně zlepšuje mechaniku systému a zároveň zůstává lehký a kompaktní. Tento systém založený na jedné tyči se upevňuje pomocí 15mm tyče a je kompatibilní…

Více informací

2 127 Kč 2 101 Kč s DPH 1 737 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Převezměte kreativní kontrolu nad svými snímky pomocí kapesního zaostřovacího zařízení Tiltaing! Tento nový systém vylepšuje konstrukci Mini Follow Focusu a je vyroben z nového kompozitního materiálu, který výrazně zlepšuje mechaniku systému a zároveň zůstává lehký a kompaktní. Tento systém založený na jedné tyči se upevňuje pomocí 15mm tyče a je kompatibilní s převodovkami objektivů různých velikostí.

Výměnné převody umožňují používat objektivy s různě velkými převody zaostřovacího kroužku a sada obsahuje převod s roztečí 0,8 mm, který bude kompatibilní s většinou kinofilmových objektivů nebo s dodávaným kroužkem Follow Focus pro fotografické objektivy.

Další velikosti budou k dispozici v blízké budoucnosti.

Jednotka podporuje otáčení o 360 stupňů a je vybavena novým systémem rychlého uvolnění pevného dorazu, který umožňuje nastavit omezený rozsah za účelem rychlého vytažení zaostření mezi dvěma konkrétními vzdálenostmi.

Aretační systém pak umožňuje zapnout nebo vypnout limity pevného dorazu, aniž byste je museli sejmout a ztratit jejich polohu.

Zaostřovací kolečko je vybaveno systémem fluidního tlumení, který napodobuje pocit samotného objektivu a pomáhá s přesným zaostřováním.

Magnetické značkovací kotouče lze použít k označení různých zaostřovacích vzdáleností a lze je podle potřeby snadno vyměnit.

Kompatibilní se zaostřovacími bičíky a kličkami standardní velikosti.

Tiltaing Pocket Follow Focus
Tiltaing Pocket Follow Focus
Tiltaing Pocket Follow Focus
Tiltaing Pocket Follow Focus
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Boční ostření