Tilta Nucleus Nano II Wireless Lens Control System Kit II

Nové a vylepšené ruční kolečko umožňuje uživatelům používat hlavní volič k nastavení zaostření, zatímco nový ovládací kolečko snadno ovládá funkce zoomu nebo clony pomocí tlumeného kolečka, které je ideální pro snadné přiblížení nebo oddálení.

Více informací

16 990 Kč s DPH 14 041 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nové a vylepšené ruční kolečko umožňuje uživatelům používat hlavní volič k nastavení zaostření, zatímco nový ovládací kolečko snadno ovládá funkce zoomu nebo clony pomocí tlumeného kolečka, které je ideální pro snadné přiblížení nebo oddálení.

Navigace v systému nebyla nikdy jednodušší díky novému 1,6" kruhovému dotykovému displeji a uživatelsky přívětivému rozhraní, které poskytuje rychlý přístup k řadě pokročilých funkcí včetně speciálních stránek pro mapování objektivu a ovládání fotoaparátu.

Nano II umožňuje uživatelům bezdrátově upravovat nastavení fotoaparátu prostřednictvím WiFi, Bluetooth a portu USB-C motoru pro kompatibilní systémy fotoaparátů, jako jsou Canon, Sony, Black Magic Design, a při použití s dodávanou ovládací rukojetí zvládne až 4 motory pro zaostřování, clonu, zoom a Mirage VND.

Tato rukojeť se napájí z baterie Sony řady L (F550/570) a může posílat energii do ručního kolečka Nucleus Nano II pro prodloužení životnosti baterie. Na přední straně je rovněž umístěn volič zaostřování, který lze použít k ovládání obou motorů řady Nucleus a zaostřovacího motoru DJI prostřednictvím volitelného modulu bezdrátového přijímače (není součástí dodávky) , který lze rovněž využít k bezdrátovému ovládání DJI RS2 nebo RS3 Pro.

Rukojeť je vybavena závitem 1/4″-20 s lokalizačními body, který je ideální pro montáž našeho pravoúhlého rozetového adaptéru a také přijímače Cold Shoe, který lze použít s naším volitelným držákem Cold Shoe Mount, aby bylo možné vytvořit dokonalou stanici pro vytahování zaostření při použití s ručním kolečkem.

Vezměte prosím na vědomí, že aktuální firmware plně podporuje všechny ovládací prvky pro BMPCC 4K, 6K, 6K Pro a částečně podporuje Sony FX3, A7S3, A7R5, ZV-E1, ZV-E10 a Canon R7 pro nastavení, jako je Run/Stop, rychlost závěrky, ISO a clona, zatímco Run Stop je v současné době podporován pro kamerové systémy včetně všech výše uvedených a také Sony A7C, A7M4, A7R3, Canon R6M1, Panasonic S1H, GH6 a S5M2 prostřednictvím volitelného kabelu USB-C Run/Stop. Další kamerové systémy budou kompatibilní v budoucích aktualizacích firmwaru.

Ovládací obrazovka mapování objektivu nabízí informace o zaostřovací vzdálenosti v reálném čase, což vám umožní zůstat informovaní a mít pod kontrolou každý snímek, aniž byste se museli spoléhat na fyzické označení zaostřovacího kotouče, zatímco interní baterie napájená přes USB-C, nabízí až 20 hodin nepřetržitého napájení v závislosti na způsobu použití.(zatím není k dispozici prostřednictvím aktuálního firmwaru)

Fotoaparát Nano II je vybaven vysoce výkonným motorem, který poskytuje pětkrát vyšší točivý moment než jeho předchůdce, s pohodlnými vstupními a výstupními porty USB-C, což je ideální pro řetězení více motorů z jednoho zdroje napájení.

Nano II je náš dosud nejkompatibilnější systém, který se vyznačuje kompatibilitou s motory DJI RS2, RS3 Pro, DJI Focus, Nucleus M(s výjimkou ručních držadel) a předchozí generací Nucleus Nano, což zajišťuje hladký průběh práce pro uživatele, kteří již využívají předchozí iterace ekosystému Nucleus.

Upozorňujeme, že integrace s ručními gripy Nucleus M, pokročilými bočními zaostřovacími úchyty, motory DJI Ronin a Ronin Focus Motors bude vyžadovat další hardware, který není součástí sady.

Pozvedněte své filmařské zážitky díky Nucleus Nano II - bezdrátovému systému ovládání objektivu. Získejte přesnou kontrolu nad svými objektivy, užívejte si intuitivní uživatelské rozhraní a vyzkoušejte si bezkonkurenční kompatibilitu se špičkovým průmyslovým vybavením.

UPOZORNĚNÍ: Některé výše uvedené funkce NEJSOU v aktuálním firmwaru plně funkční.

Mapování objektivů a další funkce nejsou v současné době k dispozici a budou implementovány s budoucími aktualizacemi firmwaru. Funkce ovládání fotoaparátu je v současné době kompatibilní pouze s vybranými fotoaparáty.

Gripy Nucleus M pro levou a pravou ruku, stejně jako pokročilé boční úchyty pro zaostřování NENÍ v současné době kompatibilní s motorem Nano II a bude nutné k nim dokoupit další hardware.

Funkce, jako je kompatibilita s motorem pro zaostřování DJI Ronin/ DJI, zatím nejsou k dispozici a budou rovněž vyžadovat dodatečný hardware zakoupený samostatně.

**Kamery Canon a Sony jsou v současné době kompatibilní pouze prostřednictvím kabelů USB-C PD a kamery Black Magic Design jsou kompatibilní pouze prostřednictvím Bluetooth**

Při použití adaptérů pro upevnění objektivu: Funkce Bluetooth Nano II bude možná pouze při použití oficiálně podporovaných objektivů pro konkrétní adaptér.

Držák NATO Control Handle Mount je určen pouze pro ruční kolečko Nano II. Prostřednictvím tohoto držáku NATO nepřipojujte jiné příslušenství, jinak hrozí poškození kontaktních pinů.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Ovládání zoomu a ostření