Tilta Nucleus Nano II Hand Wheel Controller

Ovládání vše v jednom: Nucleus Nano II je převratný produkt, který kombinuje ovládání kamery, gimbalu a motoru do jediné jednotky.

Více informací

4 690 Kč s DPH 3 876 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ovládání vše v jednom: Nucleus Nano II je převratný produkt, který kombinuje ovládání kamery, gimbalu a motoru do jediné jednotky.

  • [KOMUNIKACE S KAMEROU] pro úpravu nastavení, jako je ISO, rychlost závěrky a snímková frekvence, prostřednictvím Wifi, Bluetooth a USB-C
  • [VÍCE MOTORŮ] Lze ovládat ručním kolečkem s možností rozšíření až na 4 motory při použití s ovládací rukojetí (volitelně)
  • [MAPOVÁNÍ OBJEKTIVU] Zobrazuje informace o ohniskové vzdálenosti v reálném čase pro přesnější zaostřování
  • [KOMPATIBILNÍ] s motory Nucleus M a Nano, motory pro zaostřování DJI, gimbaly řady DJ Ronin S a také s fotoaparáty Canon, Sony a Black Magic Design
  • [DOTYKOVÝ DISPLEJ] Displej poskytuje snadný přístup k pokročilým funkcím a zjednodušuje pracovní postup na place

POZNÁMKA: RUČNÍ KOLEČKO NENAPÁJEJTE PŘES P-TAP

Díky pokročilým funkcím a bezproblémové kompatibilitě přináší ovladač Nucleus Nano II Hand Wheel revoluční způsob, jakým mohou uživatelé ovládat své objektivy, fotoaparáty a gimbaly.

Nové a vylepšené ruční kolečko vám dává ovládání na dosah ruky a umožňuje ovládat dva zaostřovací motory z kompaktního ovladače.

Uživatelé mohou využívat hlavní ovladač k nastavení zaostření, zatímco nové ovládací kolečko bez námahy zvládá funkce zoomu nebo clony prostřednictvím tlumeného kolečka, které je ideální pro snadné přiblížení nebo oddálení zoomu.

Zažijte bezkonkurenční flexibilitu díky možnosti ovládání až 4 motorů pro zaostřování, clonu, zoom a Mirage VND, pokud je fotoaparát Nano II používán s volitelnou multifunkční napájecí nebo ovládací rukojetí.

Navigace v systému nebyla nikdy jednodušší díky novému 1,6" kruhovému dotykovému displeji a uživatelsky přívětivému rozhraní, které poskytuje rychlý přístup k řadě pokročilých funkcí včetně vyhrazených stránek pro mapování objektivů a ovládání funkcí fotoaparátu.

Nano II umožňuje uživatelům bezdrátově upravovat nastavení fotoaparátu prostřednictvím WiFi, Bluetooth a portu USB-C motoru pro kompatibilní systémy fotoaparátů, jako jsou Canon, Sony, Black Magic Design a další.

Více informací o ovládání fotoaparátu naleznete v poznámkách na konci stránky.

Vezměte prosím na vědomí, že aktuální firmware podporuje většinu ovládacích prvků pro Red Komodo, BMPCC 6K, 6K Pro a částečně podporuje BMPCC 4K, Sony FX3, A7S3, A7R5, ZV-E1, ZV-E10 a Canon R7 pro nastavení, jako jsou Run/Stop, Shutter Speed, ISO a Iris.

Funkce Run Stop je v současné době podporována pro kamerové systémy včetně všech výše uvedených a také pro Sony A7C, A7M4, A7R3, Canon R6M1, Panasonic S1H, GH6 a S5M2 prostřednictvím volitelného kabelu pro pokročilou boční rukojeť Run/Stop.

Další kamerové systémy budou kompatibilní v budoucích aktualizacích firmwaru.

Díky tomu je kamera Nano II ideální volbou pro filmaře, kteří pravidelně používají podpůrné systémy, jako jsou drony, držáky na auta, jeřáby, kardany nebo jakékoli jiné zařízení, které ztěžuje rychlou úpravu nastavení kamery.

Ovládací obrazovka mapování objektivu nabízí informace o zaostřovací vzdálenosti v reálném čase, což vám umožní mít přehled a kontrolu nad každým záběrem, aniž byste se museli spoléhat na fyzické označení zaostřovacího kotouče.

Díky interní baterii napájené přes USB-C nabízí kamera Nano II až 20 hodin nepřetržitého provozu v závislosti na způsobu použití.

Nano II je náš dosud nejkompatibilnější systém, který se vyznačuje kompatibilitou s DJI RS2, RS3 Pro, DJI Focus Motors, Nucleus M a předchozí generací Nucleus Nano, což zajišťuje hladký pracovní postup pro uživatele, kteří již využívají předchozí iterace ekosystému Nucleus.

Upozorňujeme, že integrace s pokročilými bočními zaostřovacími úchyty, motory DJI Ronin a Ronin Focus Motors bude vyžadovat další hardware, který není součástí sady.

Pozvedněte své filmové zážitky díky kameře Nucleus Nano II. Získejte přesnou kontrolu nad svými objektivy, užívejte si intuitivní uživatelské rozhraní a vyzkoušejte si bezkonkurenční kompatibilitu s předním průmyslovým vybavením.

UPOZORNĚNÍ: Některé výše uvedené funkce NEJSOU v aktuálním firmwaru plně funkční.

Mapování objektivů a další funkce nejsou v současné době k dispozici a budou implementovány s budoucími aktualizacemi firmwaru. Funkce ovládání fotoaparátu je v současné době kompatibilní pouze s vybranými fotoaparáty.

Pokročilé boční úchyty pro zaostřování NENÍ v současné době kompatibilní s motorem Nano II a bude vyžadovat dokoupení dalšího hardwaru zvlášť.

**Fotoaparáty Canon a Sony jsou v současné době kompatibilní pouze prostřednictvím kabelů USB-C PD a fotoaparáty Black Magic Design jsou kompatibilní pouze prostřednictvím Bluetooth**

Při použití adaptérů pro upevnění objektivu: Funkce Nano II Bluetooth bude možná pouze při použití oficiálně podporovaných objektivů pro konkrétní adaptér.

Nucleus Nano II Wireless Lens Control System
Nucleus Nano II Hand Wheel Controller
 
Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Boční ostření