Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.Nově showroom v Praze otevřen každou středu až do 19:00.

Tilta Half Camera Cage for Sony ZV-E1 Lightweight Kit - Silver

Klec na polovinu fotoaparátu pro lehkou sadu Sony ZV-E1

Více informací

2 029 Kč s DPH 1 677 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Klec na polovinu fotoaparátu pro lehkou sadu Sony ZV-E1

Představujeme poloviční klec pro kameru Sony ZV-E1 Lightweight Kit - dokonalou kolekci lehkého příslušenství pro rozšíření možností videokamery při zachování kompaktních rozměrů!

Tato klec na kameru je navržena tak, aby byla kompaktní, ale zároveň co nejpřiměřenější, a umožní vám tak posunout vaši videografii do nových výšin.

Tato poloviční klec podporuje širokou škálu externího příslušenství při zachování malých rozměrů díky několika možnostem montáže včetně přijímače Cold Shoe, kolejnice NATO, závitů M3 pro podporu objektivu a závitů ¼"-20 s polohovacími body.

Dodávaná kolejnice NATO Rail a horní rukojeť NATO umožňují flexibilnější fotografování a manipulaci, což je užitečné zejména při fotografování z nízkých úhlů.

Horní rukojeť také rozšiřuje možnosti montáže o další závity 1/4″-20 a držák Cold Shoe Mount, který je ideální volbou pro externí monitor.

Zažijte bezproblémové přechody mezi horizontálními a vertikálními konfiguracemi snímání díky odnímatelné rychloupínací destičce ARCA, kterou lze namontovat na spodní i boční část klece.

Tato klec na fotoaparát je kompatibilní s bezdrátovým mikrofonem Sony ECM-W2BT a nabízí tak bezproblémovou integraci s vaší zvukovou sestavou.

Díky tvaru držáku ve tvaru písmene L umožňuje tato klec zachovat nepřerušený přístup k portům fotoaparátu, uživatelským tlačítkům a prostoru pro baterii, aniž by bylo nutné klec sejmout.

Zvyšte úroveň své videografie pomocí poloviční klece na kameru pro lehkou sadu Sony ZV-E1 a odhalte skutečný potenciál své kamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece