Tilta Full Camera Cage for Sony ZV-E1 - Silver

Představujeme klec pro celou kameru Sony ZV-E1 - dokonalý doplněk pro rozšíření možností videokamery.

Více informací

2 090 Kč s DPH 1 727 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
na dotaz
Kód zboží:
TA-T35-FCC-B
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme klec pro celou kameru Sony ZV-E1 - dokonalý doplněk pro rozšíření možností videokamery.

Tato klec na kameru je navržena s ohledem na všestrannost a funkčnost a umožňuje vám posunout se ve videografii na novou úroveň.

Tato klec na kameru slouží jako další vrstva ochrany těla kamery a zároveň umožňuje montáž široké škály externího příslušenství prostřednictvím několika možností montáže, včetně přijímače Cold Shoe, kolejnice NATO, závitů M3 pro podporu objektivu a závitů ¼"-20 s polohovacími body.

Zažijte bezproblémové přechody mezi horizontálními a vertikálními fotografickými konfiguracemi díky odnímatelné rychloupínací destičce ARCA, kterou lze namontovat na spodní i boční část klece.

Díky více kontaktním bodům mezi tělem fotoaparátu a klecí zajišťuje tento systém bezpečné a stabilní spojení a omezuje otáčení fotoaparátu, což je důležité zejména při použití bezdrátového motoru následného zaostřování.

Tato klec fotoaparátu je kompatibilní s bezdrátovým mikrofonem Sony ECM-W2BT a nabízí bezproblémovou integraci s vaší zvukovou sestavou.

Zohlednili jsme zpětnou vazbu uživatelů od profesionálních fotografů a zahrnuli jsme do ní vestavěnou rukojeť, díky níž je tato klec na fotoaparát jednou z našich dosud nejflexibilnějších.

Klec stále poskytuje snadný přístup ke všem základním funkcím fotoaparátu, což vám umožňuje zachovat nepřerušený přístup k portům fotoaparátu, uživatelským tlačítkům a prostoru pro baterii, aniž byste museli klec sejmout.

Zvyšte úroveň své videografie s klecí Full Camera Cage pro Sony ZV-E1 a odhalte skutečný potenciál své kamery.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece