Tilta Full Camera Cage for Fujifilm GFX100 II - Black

Tato klec na fotoaparát je dokonalým základem pro rozšíření funkcí fotoaparátu o další příslušenství, které zlepší pracovní postupy a ušetří čas při fotografování.

Více informací

2 990 Kč s DPH 2 471 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Kód zboží:
TA-T62-FCC-B
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Tato klec na fotoaparát je dokonalým základem pro rozšíření funkcí fotoaparátu o další příslušenství, které zlepší pracovní postupy a ušetří čas při fotografování.

Klec má několik montážních bodů včetně závitů ¼"-20 s polohovacími body, přijímačů studené patky a závitů pro 15mm držáky prutů, které jsou součástí dodávky.

Spodní část klece obsahuje závit ¼"-20 a ⅜"-16 pro větší flexibilitu montáže a také magneticky připevněný multifunkční nástroj s imbusovým klíčem M3 a oboustranným plochým šroubovákem.

Tato klec je kompatibilní s tělem fotoaparátu Fujifilm GFX 100 II s elektronickým hledáčkem nebo bez něj a je také kompatibilní s originálním bateriovým gripem Fujifilm.

Klec obsahuje komponenty pro prodloužení spodní desky za účelem podpory této bateriové rukojeti a přiložený 15mm držák tyčí umožňuje namontovat tyče LWS přesně na optický střed potřebný pro správné zarovnání matného boxu.

Klec se připojuje k tělu fotoaparátu pomocí jediného šroubu ¼"-20 a je vybavena dvěma bezpečnostními držáky na obou stranách, které pomáhají opřít fotoaparát o klec, aby se omezilo otáčení.

Přiložené kabelové svorky umožňují uživatelům rychle zajistit kabely HDMI a USB-C pomocí praktických šroubů s palcem, aby byly chráněny kabely i porty fotoaparátu a zajištěn stabilní přenos dat.

Ve spojení s naším univerzálním držákem SSD můžete ke kameře snadno připojit disky Solid State Drive pro externí záznam s vysokou přenosovou rychlostí.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece
VHODNÉ PRO (1)