Tilta Camera Cage for Sony FX9 - Kit C V-Mount

Vylepšete svůj fotoaparát Sony PXW-FX9 pomocí klece na fotoaparát Tilta ES-T18-CV, která je součástí sady C V-Mount, speciálně navržené pro tento model fotoaparátu. Tato komplexní sada nabízí výjimečnou všestrannost a ochranu vašeho fotoaparátu.

Více informací

19 925 Kč s DPH 16 467 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšete svůj fotoaparát Sony PXW-FX9 pomocí klece na fotoaparát Tilta ES-T18-CV, která je součástí sady C V-Mount, speciálně navržené pro tento model fotoaparátu. Tato komplexní sada nabízí výjimečnou všestrannost a ochranu vašeho fotoaparátu.

Horní deska klece je pečlivě vyrobena tak, aby přesně pasovala na horní rukojeť fotoaparátu Sony PXW-FX9. Na předním konci je vybavena 15mm tyčovými adaptéry LWS, které umožňují pohodlné upevnění hledáčku fotoaparátu.

Bateriová destička Tilta, určená pro klec Sony PXW-FX9 typu II, která se dodává ve verzi pro montáž do V, je bezproblémově připevněna k zadní části horní destičky a přizpůsobuje se zadní straně fotoaparátu. Tato deska pro baterie nabízí různé výstupy napájení, což vám umožní snadno napájet příslušenství fotoaparátu.

Na spodní straně klece naleznete základovou desku kompatibilní se Sony VCT-U14. Tato základní deska usnadňuje upevnění příslušenství prostřednictvím 15mm tyčí LWS, které jsou k dispozici na přední i zadní straně. Kromě toho je do spodní části desky integrována ergonomická ramenní podložka, která umožňuje rychlé odpojení od desky VCT-U14 a přemění vaši sestavu na konfiguraci s montáží na rameno. Připojení Arri Standard Rosette na levé a pravé straně desky umožňují připojení rukojetí a ovládacího držadla Sony PXW-FX9 pro ruční ovládání. Na přední straně desky je navíc umístěn vestavěný držák pro podporu adaptéru objektivu.

Horní desku doplňuje boční deska, která zajišťuje dodatečnou ochranu a body pro montáž příslušenství. Společně nabízejí řadu montážních bodů 1/4 ″ -20 a 3/8 ″ -16 pro upevnění různého příslušenství. Vezměte prosím na vědomí, že sada C neobsahuje některé součásti, ale lze ji pořídit samostatně.

Klec pro fotoaparát Tilta ES-T18-CV pro Sony PXW-FX9 - sada C V-Mount obsahuje:

1: Rychloupínací základní deska pro Sony FX9

2: Černé hliníkové tyče 15 * 200 mm * 2 ks

3: Nastavitelná podpěra adaptérového kroužku objektivu

4: Multifunkční prodloužené boční rameno

5: Multifunkční prodloužená horní deska (kompatibilní s follow focusem a dalším příslušenstvím)

6: Adaptér pro tyče EVF + tyče 15 * 45 mm * 2 ks

7: Bateriová destička pro Sony FX9 typ II - V-Mount (ES-T18-BTP2-V)

8: 10 ″ lehká destička Dovetail Plate (černé provedení)

Zvyšte možnosti a ochranu svého fotoaparátu Sony PXW-FX9 pomocí klece na fotoaparát Tilta ES-T18-CV, sada C V-Mount, která je přizpůsobena vašim tvůrčím potřebám.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece