Tilta Camera Cage for RED KOMODO-X Advanced Kit (Gold Mount) - Black

Představujeme systém Ultimate Camera Cage pro kameru RED Komodo-X. Zlepšete své filmové zážitky s naší špičkovou klecí na kameru navrženou výhradně pro novou generaci modelu Komodo.

Více informací

22 942 Kč s DPH 18 960 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
14-30 dní
Kód zboží:
TA-T53-DAB-B
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme systém Ultimate Camera Cage pro kameru RED Komodo-X. Zlepšete své filmové zážitky s naší špičkovou klecí na kameru navrženou výhradně pro novou generaci modelu Komodo.

Tato klec je navržena s ohledem na všestrannost a nabízí řadu strategických montážních bodů včetně kolejnic NATO, přijímače Cold Shoe, rozet Arri a závitů 1/4″-20 a 3/8″-16 s polohovacími body.

Naše nová podpěra adaptéru objektivu, která je součástí klece Full Cage, využívá důmyslnou konstrukci založenou na svorkách a poskytuje více kontaktních bodů pro lepší stabilitu.

Tento přístup nejen zvyšuje bezpečnost adaptérů objektivů, jako je náš adaptér Canon RF Mount na PL Mount, ale také posiluje vaši jistotu při používání větších objektivů.

Zažijte novou úroveň pohodlí s naší jedinečnou skládací horní rukojetí, která umožňuje uživatelům odklopit větší část rukojeti a zajistit tak nerušený přístup k horní obrazovce fotoaparátu, přičemž je stále kompatibilní s 7,0″ monitorem DSMC3 RED TOUCH.

Tato rukojeť poskytuje další montážní body pro příslušenství, jako je další přijímač Cold Shoe, 15mm držák tyče, závity 1/4″-20 a 3/8″-16 s polohovacími body.

Tato sada obsahuje levou boční dřevěnou rukojeť, která je vyřezána z černého ořechového dřeva a má ergonomický design, který je navíc otočný, což uživatelům umožňuje najít ideální pracovní polohu a v případě potřeby ji rychle změnit.

Sadu doplňuje naše 15mm základní deska LWS, která podporuje dvě 15mm tyče a příslušenství založené na tyčích, jako jsou systémy následného zaostřování nebo matné boxy.

Tato základní deska LWS je vybavena spodní deskou, je kompatibilní s našimi Tilta Standard Dovetails a lze ji upravit pomocí naší volitelné 19mm základní desky pro podporu 19mm tyčí a montáž na Arri Standard Dovetails.

Přiložená deska pro baterie upravuje desku Micro V-Mount Komodo X pro podporu baterií Full Sized V-Mount a je vybavena výškovým nastavením, aby se na ni vešly baterie různých velikostí.

Modul pokročilých vstupů a výstupů je vybaven integrovaným kabelem EXT, který nabízí rozšířené funkce pro zastavení běhu, časový kód a napájení prostřednictvím dalších portů.

Tento modul lze namontovat a napájet prostřednictvím desky pro baterie nebo jej lze namontovat externě a napájet prostřednictvím 2pinového napájecího vstupu. Bateriová deska a I/O modul obsahují následující porty:

(1) 14,8V 2-pinový vstup/výstup LEMO
(1) 3pinový port Fischer R/S
(1) Port časového kódu
(1) Červený port CTRL
(1) Genlock Port

(2) 14,8V 2-pinový LEMO port
(1) 14,8V P-Tap port
(1) Port USB-C

Zvyšte svůj tvůrčí potenciál, zabezpečte své vybavení a uvolněte naplno své vize s komplexním systémem, který hladce integruje ochranu, všestrannost a inovace.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Hotové kity