Tilta Camera Cage for Panasonic G9 II Basic Kit - Black

Zlepšete funkčnost svého fotoaparátu pomocí naší nové sady Camera Cage Kit speciálně navržené pro fotoaparát Panasonic G9 II.

Více informací

5 490 Kč s DPH 4 537 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Zlepšete funkčnost svého fotoaparátu pomocí naší nové sady Camera Cage Kit speciálně navržené pro fotoaparát Panasonic G9 II.

Základem této sady je klec pro celý fotoaparát, která poskytuje ochranu těla fotoaparátu a nabízí různé možnosti upevnění příslušenství, včetně: NATO Rail, Cold Shoe, závity 3/8″-16 a 1/4"-20 s polohovacími kolíky.

Spodní deska je vybavena dvojitou směrovou spodní deskou Arca Swiss, kterou lze snadno připevnit k DJI RS3 Pro nebo obsahuje modulární základní desku typu I.

Tato základní deska podporuje dvě 15mm tyče, což je nezbytné pro montáž příslušenství založeného na tyčích, jako jsou systémy follow focus a matné boxy.

Spodní část této základní desky je nativně kompatibilní s našimi standardními holubicemi Tilta a je také vybavena závity 1/4″-20 a 3/8″-16 pro montáž různých rychloupínacích destiček.

Upozornění: tato klec využívá standard DJI pro ARCA a není kompatibilní se všemi přijímači. Kompatibilita není zaručena.

Přiložená horní rukojeť na bázi 1/4″-20 zlepšuje flexibilitu při natáčení a manipulaci a zároveň rozšiřuje možnosti montáže pomocí závitů 1/4″-20 a přijímače Cold Shoe.

Tato rukojeť se montuje prostřednictvím jediného šroubu 1/4″-20 s polohovacími kolíky zajišťujícími stabilní spojení bez otáčení .

Přiložená kabelová svorka pomáhá zajistit bezpečné upevnění všech připojených kabelů, což je důležité zejména při externím nahrávání.

Jedinečný protiskluzový síťový vzor, který obklopuje rukojeť fotoaparátu, nabízí lepší pohodlí při dlouhodobém natáčení.

Konstrukce obsahuje tři kontaktní body mezi kamerou a klecí prostřednictvím dvou bezpečnostních upevňovacích bodů na obou stranách.

Vestavěný multifunkční šroubovák lze magneticky uložit pro pohodlný přístup.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece