Tilta Camera Cage for Nikon Z8 Pro Kit - Black

Představujeme sadu Pro Camera Cage Kit pro Nikon Z8, která představuje dokonalé profesionální řešení pro zlepšení funkčnosti fotoaparátu v prostředí videoprodukce nebo fotografování.

Více informací

9 190 Kč s DPH 7 595 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Představujeme sadu Pro Camera Cage Kit pro Nikon Z8, která představuje dokonalé profesionální řešení pro zlepšení funkčnosti fotoaparátu v prostředí videoprodukce nebo fotografování.

Klec Full Cage chrání fotoaparát pomocí rámu z hliníkové slitiny a nabízí flexibilní možnosti montáže příslušenství, jako je přijímač Cold Shoe, kolejnice NATO Rail, závity 3/8″-16 a 1/4″-20 s polohovacími body.

Klec je vybavena integrovanou spodní deskou ARCA-Swiss, která uživatelům umožňuje rychlý přechod mezi kompatibilními stativy a gimbaly, jako je DJI Ronin RS3 Pro.

Klec má bezpečnou a tvarově přiléhavou konstrukci, která využívá dva kontaktní body a je vybavena kabelovou svorkou založenou na palcovém šroubu, která uživatelům umožňuje lépe zajistit nezbytné kabely.

Přiložený kolejnicový nástavec NATO a horní rukojeť na bázi NATO nabízejí další možnosti manipulace a ovládání, což je užitečné zejména při natáčení záběrů z nízkých úhlů.

Horní rukojeť rozšiřuje možnosti montáže tím, že poskytuje další závity 1/4″-20 a přídavný přijímač Cold Shoe, ideální pro externí monitor prostřednictvím našeho držáku monitoru Cold Shoe.

Tato sada obsahuje dřevěnou rukojeť na bázi NATO, která má ergonomický design a otočné upevňovací body, které uživatelům umožňují najít ideální polohu pro ovládání a v případě potřeby umožňují rychlou změnu polohy.

Přiložená základní deska LWS umožňuje uživatelům upevnit příslušenství založené na tyčích, jako jsou motory follow focus nebo matné boxy, zatímco modulární konstrukce založená na systému ARCA umožňuje uživatelům rychle přepínat mezi touto základní deskou a jinými podpůrnými systémy nebo gimbaly.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušensví pro: Nikon Z 8 (1)

Nikon Z8

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 3 390 Kč
Pokud jste tvůrci hybridů v oblasti videa a fotografie, najdete v této bezzrcadlovce
99 990 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (1)