Tilta Camera Cage for Fujifilm GFX100 II Lightweight Kit - Black

Klec na fotoaparát, která je součástí této sady, je dokonalým základem pro rozšíření funkcí fotoaparátu o další příslušenství, které zlepší pracovní postupy a ušetří čas při fotografování.

Více informací

3 890 Kč s DPH 3 215 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Klec na fotoaparát, která je součástí této sady, je dokonalým základem pro rozšíření funkcí fotoaparátu o další příslušenství, které zlepší pracovní postupy a ušetří čas při fotografování.

Klec má několik montážních bodů včetně závitů __-20 s lokalizačními body, přijímačů studené patky a závitů pro 15mm držáky prutů, které jsou součástí balení.

Součástí této sady je ergonomická horní rukojeť Xeno, která se montuje pomocí šroubu 1/4″-20 s polohovacími kolíky a nabízí lepší manipulaci a ovládání díky nové konstrukci se zvýšenou vůlí.

Tato rukojeť je vybavena řadou montážních bodů, například závitem 1/4_-20 a přijímačem Cold Shoe, který je ideální pro montáž externího monitoru prostřednictvím našeho držáku příslušenství Cold Shoe. (Není součástí dodávky)

Spodní část klece je vybavena závity __-20 a __-16 pro větší flexibilitu montáže a také magneticky připevněným multifunkčním nástrojem s imbusovým klíčem M3 a oboustranným plochým šroubovákem.

Tato klec je kompatibilní s tělem fotoaparátu Fujifilm GFX 100 II s elektronickým hledáčkem nebo bez něj a je také kompatibilní s originálním bateriovým gripem Fujifilm.

Klec obsahuje komponenty pro prodloužení spodní desky za účelem podpory této bateriové rukojeti a přiložený 15mm držák tyčí umožňuje namontovat tyče LWS přesně na optický střed potřebný pro správné zarovnání matného boxu.

Klec se připojuje k tělu fotoaparátu pomocí jediného šroubu __-20 a je vybavena dvěma bezpečnostními držáky na obou stranách, které pomáhají opřít fotoaparát o klec, aby se omezilo otáčení.

Přiložené kabelové svorky umožňují uživatelům rychle zajistit kabely HDMI a USB-C pomocí praktických šroubů s palcem, aby byly chráněny kabely i porty fotoaparátu a zajištěn stabilní přenos dat.

Ve spojení s naším_Univerzálnímdržákem SSD můžete ke kameře snadno připojit disky Solid State Drive pro externí záznam s vysokou přenosovou rychlostí.

Parametry

Parametry

Výrobce: Tilta
Kategorie: Klece
VHODNÉ PRO (1)