Teradek Serv Pro

Platforma Teradek Serv slouží k bezdrátovému monitorování HD videa pomocí mobilních telefonů a tabletů (iOS/Android) a Wi-Fi sítě. Zařízení mají zpoždění cca 2 snímky a dovolují realizovat náhled právě natáčeného materiálu prakticky celému štábu, aniž by bylo nutné tlačit se u stabilních monitorů v režii nebo používat jiná, drahá zařízení. Vysílače Serv…

Více informací

55 694 Kč s DPH 46 028 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
K odeslání 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Platforma Teradek Serv slouží k bezdrátovému monitorování HD videa pomocí mobilních telefonů a tabletů (iOS/Android) a Wi-Fi sítě. Zařízení mají zpoždění cca 2 snímky a dovolují realizovat náhled právě natáčeného materiálu prakticky celému štábu, aniž by bylo nutné tlačit se u stabilních monitorů v režii nebo používat jiná, drahá zařízení. Vysílače Serv a Serv Pro jsou určeny k přímé montáži na kameru a mají integrované Wi-Fi přístupové body s dosahem cca 100 m (lze rozšířit např. pomocí Wi-Fi routerů Teradek Link). Model Serv je vybaven pouze HDMI rozhraním a podporuje až 4 iOS/Android zařízení najednou, model Serv Pro nabízí navíc SDI rozhraní a možnost obsloužit více než 8 iOS/Android zařízení.

Serv Pro je přenosný Wi-Fi hardware pro stremování HD videa na až 10 mobilních telefonů a tabletů (iPhone/iPad/Android). Jde o cenově dostupnější alternativu k bezdrátovým systémům, které pracují zcela bez zpoždění: představuje ideální zařízení např. pro skriptku nebo vizážisty, učebny, klienty, či natáčení dokumentů.

Model Serv Pro je vybaven HDMI i 3G-SDI rozhraním a streamuje v rámci 2,4/5GHz Wi-Fi/Ethernet  sítě. Jednotka podporuje až 10 simultánních připojení a vysílá v rozlišení 1080p se zpožděním cca 2 snímky. Video stream obsahuje také stereofonní zvukovou stopu (kterou lze příp. deaktivovat v iOS aplikaci Vuer).

Serv Pro představuje komplementární zařízení k systémům pracujícím bez zpoždění, např. modelům řady Teradek Bolt. Při provozu na frekvenci 5 GHz a korektní správě pásem budou oba modely pracovat bez vzájemné interference.

Aplikace Vuer pro iOS/Android je zdarma a nabízí i měřící funkce (vektorskop, falešné barvy, asistenci ostření) nebo možnost nastavit aplikaci pro potřeby každého uživatele. Aplikace může monitorovat až čtyři streamy z produktů Serv Pro, všechny v rozlišení 1080p a se zpožděním cca 2 snímky.

Teradek Serv Pro 
Parametry

Parametry

Výrobce: Teradek
Kategorie: Bezdrátový přenos videa

Hlavní parametry

Video vstup enkodéruHD/SD SDI
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Střižny, režie, převodníky

  • Doprava zdarma

Teradek Bolt 3000 DSMC2 Wireless TX

na telefon
bez DPH
141 700 Kč
171 457 Kč