Tascam AK-DR70C

Balíček příslušenství pro DR-701D a DR-70D

Více informací

1 189 Kč s DPH 983 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Balíček příslušenství pro DR-701D a DR-70D

Vlastnosti:

  • Fuzzy windscreen pro snížení hluku větru
    • Při natáčení v exteriéru může i mírný vánek způsobit, že mikrofony zachytí hluk větru. Aby se tomuto hluku fyzicky zabránilo, obsahuje toto balení mlžnou větrnou clonu, která je kompatibilní s DR-701D a DR-70D.
  • Adaptér pro upevnění na botku, který lze připevnit na botku pro příslušenství fotoaparátu nebo na diktafon
    • Spodní část adaptéru lze připevnit na botku pro příslušenství fotoaparátu a horní část má adaptér pro upevnění na botku se stativovým šroubem. Pomocí tohoto adaptéru lze diktafon připevnit k patici pro příslušenství digitální zrcadlovky. Rovněž lze pomocí adaptéru pro upevnění patice pro příslušenství na horní část pouzdra DR-701D/DR-70D k diktafonu připojit mikrofon s brokovnicí nebo bezdrátový mikrofonní vysílač. To umožňuje celou řadu různých nastavení.
  • Dva kabely 3,5mm stereofonního mini jack konektoru (délka 300 mm) pro připojení DR-701D/DR-70D k digitální zrcadlovce
    • Model DR-701D/DR-70D je vybaven výstupním konektorem, který umožňuje nahrávání zvuku vstupujícího přes jednotku přímo do fotoaparátu. Pomocí dvou 3,5mm stereofonních mini jack kabelů, které jsou součástí tohoto balení, můžete sledovat zvuk z diktafonu i fotoaparátu pomocí jedné sady sluchátek bez nutnosti měnit připojení. Jednoduše připojte jeden kabel mezi konektor DR-701D/DR-70D CAMERA OUT a konektor AUX IN (nebo jiný zvukový vstup) fotoaparátu a druhý mezi výstupní konektor sluchátek fotoaparátu a konektor DR-701D/DR-70D CAMERA IN.
Parametry

Parametry

Výrobce: TASCAM
Kategorie: Ostatní