Synco PL5 LED světlo pro kameru

Kapesní světlo pro kameru COLBOR PL5 je vybaveno magnetickým závěsem, který využívá dvě prodlužovací křídla a magnetickou zadní stranu k upevnění svítilny na mobilní telefony nebo kovové předměty.

Více informací

1 692 Kč s DPH 1 398 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Kapesní světlo pro kameru COLBOR PL5 je vybaveno magnetickým závěsem, který využívá dvě prodlužovací křídla a magnetickou zadní stranu k upevnění svítilny na mobilní telefony nebo kovové předměty.

1. Inovativnímagnetický design proflexibilní montáž

Kapesní plnicí světlo COLBOR PL5 má magnetickou konstrukci zavěšení, která využívá dvě výsuvná křídla a magnetickou zadní stranu k upevnění světla na mobilní telefony nebo kovové předměty.

Na horní straně světla COLBOR přizpůsobuje dvě prodlužovací křídla pro většinu telefonů, což je inovativní řešení svého druhu, které umožňuje stabilní zavěšení na smartphone. Magnetická zadní strana a kovové destičky zajišťují pevné umístění světla na telefonu, bez nutnosti další podpory. Studená patka mezi křídly slouží k připojení externího mikrofonu.

2.Malá velikost s vysokou intenzitou osvětlení
S rozměry 110*65*15 mm váží světlo LED PL5 pouze 110 g, je malé jako kartička, nicméně se může pochlubit osvětlením 1500 lx (při 30 cm 6500K), což je lepší než u mnoha konkurentů. Věrně obnovuje barvu objektu s vysokým indexem podání barev 95+.

2. Malá velikost s vysokou intenzitou osvětlení

S rozměry 110*65*15 mm váží světlo LED PL5 pouhých 110 g, je malé jako kartička, přesto se může pochlubit osvětlením 1500 luxů (při 30 cm 6500 K), což je lepší než u mnoha konkurentů. Věrně obnovuje barvu objektu s vysokým indexem podání barev 95+.

3. Běžné režimy osvětlení

LED videosvětlo nabízí typické režimy osvětlení pro lepší vizuální efekt. V režimu CCT 2700K-6500Kširoký rozsah barevné teplotypředstavuje teplé studené světlo při 0%-100% jasu. Můžete tak najít nejvhodnější nastavení pro různé potřeby, například pro portréty, natáčení přírody a produktů. Režim EFFse speciálním osvětlením, blesky a ohněm simuluje odpovídající atmosféru.

 

4. Vhodné pro většinu scén natáčení

Kromě mobilních zařízení se videosvětlo COLBOR PL5 uplatní i pro fotoaparáty, videokamery. Lze jej připevnit na stativy a platformy pomocí 1/4 "šroubovacího otvoru ve spodní části a držáku studené patky. Široká kompatibilita je ideální pro různé příležitosti natáčení, jako je natáčení videí na Youtube, natáčení svateb, natáčení produktů, rozhovorů, vysílání a další.

5.Získejte intuitivní parametry

Součástí kompaktních rozměrů je také obrazovka pro zobrazení parametrů. Displej přehledně zobrazuje parametry, jako je životnost baterie, aktuální jas, teplota barev. Uživatel by mohl zaznamenat předchozí nastavení a po pauze reprodukovat světelný efekt.

Parametry

Parametry

Výrobce: SYNCO
Kategorie: Světla na kameru