Hive Lighting Super Hornet 575-C Par Spot Omni-Color LED Light

Super Hornet 575-C Par Spot spojuje reflektor Super Spot společnosti Hive s hlavou 575-C Open Face.

Více informací

193 646 Kč s DPH 160 038 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

Super Hornet 575-C Par Spot spojuje reflektor Super Spot společnosti Hive s hlavou 575-C Open Face.

575-C je bodový zdroj Omni-Color LED navržený jako modulární se stovkami různých lightbanků, softboxů a optik, které jsou okamžitě k dispozici. Vysoce výkonné 500W LED svítidlo Hive může mít reflektor Flood nebo Fresnelovu čočku, reflektor PAR Spot nebo parabolický deštník, divadelní čočku Leko nebo softbox Lantern.

V našich laditelných LED svítidlech jsou zabudovány ovladače barevné teploty, sytosti, odstínu a stmívání, ovladače RGB, stovky přednastavených zdrojů, animované světelné efekty a korekce plus/mínus zelené barvy. K tomu lze přistupovat prostřednictvím místních ovládacích prvků, bezdrátových dálkových ovladačů, kompatibility s DMX a bezdrátovým DMX a bezplatných aplikací pro iOS a Android. Od chytrých telefonů po osvětlovací tabule.

Super Hornet Par Spot je vybaven reflektorem Super Spot společnosti Hive pro 25° paprsek ideální pro vrhání silného světla na velké vzdálenosti jako tradiční HMI par, ale se všemi výhodami technologie Omni-Color LED společnosti Hive. S reflektorem Super Spot vyzařuje Super Hornet 706FC/7600 luxů na vzdálenost 3 m (10 stop).

Parametry

Parametry

Výrobce: Hive Lighting
Kategorie: Studiová světla