Stardom SOHORAID ST2

Tento produkt už není v naší nabídce. Vyberte se prosím z alternativ níže.
Popis produktu

Popis produktu

Stardom SOHORAID ST2 je kompaktní desktopové RAID řešení pro dva disky využívající extrémně rychlé rozhraní Thunderbolt 3 (varianta ST2-TB3) nebo USB 3.1 (ST2-B31).

Stardom SOHORAID ST2-TB3

Stardom SOHORAID ST2-TB3 je nové desktopové RAID řešení využívající extrémně rychlé rozhraní Thunderbolt 3 (až 40 Gb/s, 15W napájení) a Mini DisplayPort výstup pro připojení DVI/HDMI/VGA displejů. Hliníkové šasi podporuje dva 3,5” i 2,5” SATA III disky a je vybaveno hardwarovou RAID podporou a 40mm tichým ventilátorem pro efektivní a bezpečný provoz. Varianta ST2-B31 je vybavena komunikačním portem USB 3.1 druhé generace (typ C) s přenosovou rychlostí až 10 Gb/s.

Stardom SOHORAID ST2-TB3

Nová RAIDová řešení značky Stardom integrují dvojici konektorů USB-C s podporou standardu Thunderbolt 3 pro dosažení přenosových rychlostí až 40 Gb/s! Rozhraní Thunderbolt 3 je 8x rychlejší než USB 3.0 a je novým standardem na poli vysokorychlostních sériových rozhraní. Modely s TB3 rozhraním v sobě spojují to nejlepší v oblastech vysoké kapacity a rychlosti přenosu!

Stardom SOHORAID ST2-TB3

Parametry

Parametry

Výrobce: Stardom
Kategorie: Disková pole
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Blackmagic Design Fusion Studio

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční
8 490 Kč
14-30 dní