SSL UC1

SSL UC1 je hardwarový pult pro ovládání SSL plug-inů Channel Strip 2 a Bus Compressor 2 a tvoří také skvělý doplněk k HW DAW pultu SSL UF8. Součástí balení jsou licence SSL Native Channel Strip 2 a SSL Bus Compressor 2 v celkové hodnotě 558 EUR! Dopřejte svému mixu zvuk velkých analogových pultů legendární řady 9000. Nativní DAW podpora v Pro Tools, Logic…

Více informací

Speciální akce: 17 290 Kč končí za: 138d: 07h: 54m
17 290 Kč s DPH 14 289 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
7-14 dní
Popis produktu

Popis produktu

SSL UC1 je hardwarový pult pro ovládání SSL plug-inů Channel Strip 2 a Bus Compressor 2 a tvoří také skvělý doplněk k HW DAW pultu SSL UF8. Součástí balení jsou licence SSL Native Channel Strip 2 a SSL Bus Compressor 2 v celkové hodnotě 558 EUR! Dopřejte svému mixu zvuk velkých analogových pultů legendární řady 9000. Nativní DAW podpora v Pro Tools, Logic Pro, Cubase/Nuendo, Ableton Live, Studio One a Reaper. Produkty značky SSL jsou etalonem ergonomie a pracovních postupů v rámci zvukových studií.

Rozložení ovládacích prvků -- přepínačů a barevných skupin -- kopíruje profesionální ergonomii pultů SSL a nabízí širokou integraci funkcí špičkových plug-inů Channel Strip a Bus Compressor. Současně lze ovládat více parametrů s vysokým komfortem i rychlostí, využití HW ovladače navíc pěstuje svalovou paměť a přinese tak do budoucna maximální pracovní efektivitu. Chcete-li svůj hybridní pracovní postup dále rozšířit, doplňte jej o UF8 Advanced DAW Controller.

Virtuální pult SSL
Srdcem každého systému UC1 je SSL 360° Plug-in Mixer přehledně zobrazující ovládací prvky nástrojů Channel Strips a Bus Compressors. Plug-in Mixer představuje nové možnosti na poli ovládání plug-inů ve stylu velkých zvukových pultů při zachování flexibility „in-the-box“ přístupu.

Channel Strip 2
UC1 zpřístupňuje veškeré klíčové parametry plug-inu Channel Strip 2 vč. EQ sekce, kompresoru, šumové brány/expandéru ad. pro rychlé nastavení důležitých parametrů mixu. Plug-in SSL Native Channel Strip 2 vychází ze zapojení pultů XL 9000K a nabízí moderní, plný zvuk; v porovnání s dřívějšími iteracemi plug-inu nabízí druhá verze modernizovaný kód upravující fázovou i amplitudovou odezvu pro minimální distorzi.

Bus Compressor
Plug-in SSL Native Bus Compressor 2 kopíruje původní rozvržení ovládacích prvků pultů SSL vyráběných od 70. let 20. století. Klasický analogový měřák zobrazující redukci zisku je dokonalým nástrojem pro posouzení činnosti kompresoru, ať už je využit u stop jednotlivých nástrojů, u skupin nebo celé mixážní sběrnice.

Parametry

Parametry

Výrobce: SSL
Kategorie: Kontrolery
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Yamaha TF-3

 • Doprava zdarma
 • Top produkt
Yamaha TF3 - Velká vstupní kapacita a praktické ovládání v kompaktním pultu, který
100 836 Kč
K odeslání 1 ks

Steinberg Cubase Pro 12 Cross Grade

 • -7 %
Steinberg Cubase Pro 12 Cross Grade je profesionální software pro hudební produkci,
8 337 Kč
K odeslání 2 ks

Steinberg Cubase Artist 12

 • -13 %
Steinberg Cubase Artist 12 je profesionální software pro hudební produkci, nahrávání,
7 127 Kč
3-5 dnů

SSL UF8

 • Doprava zdarma
SSL UF8 je osmikanálový ovládací pult pro DAW aplikace, např. Pro Tools, Logic, Cubase,
26 850 Kč
na dotaz
 • Ukázat vše
 • SSL UC1

  Speciální akce končí za: 138d: 07h: 54m
  SSL UC1 je hardwarový pult pro ovládání SSL plug-inů Channel Strip 2 a Bus Compressor
  17 290 Kč
  7-14 dní