SSL 2+ Bundle with headphones & mic

Začněte nahrávat svou první skladbu ihned po vybalení z krabice s balíčkem Solid State Logic SSL 2+ Recording Pack, který obsahuje audio/MIDI rozhraní SSL 2+ USB-C, velkomembránový kardioidní kondenzátorový mikrofon SSL s tlumičem a kabelem XLR pro snímání vokálů a nástrojů a uzavřená sluchátka SSL pro přesný monitoring. Dále získáte SSL Production…

Více informací

Speciální akce: 9 300 Kč
9 300 Kč s DPH 7 686 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Začněte nahrávat svou první skladbu ihned po vybalení z krabice s balíčkem Solid State Logic SSL 2+ Recording Pack, který obsahuje audio/MIDI rozhraní SSL 2+ USB-C, velkomembránový kardioidní kondenzátorový mikrofon SSL s tlumičem a kabelem XLR pro snímání vokálů a nástrojů a uzavřená sluchátka SSL pro přesný monitoring. Dále získáte SSL Production Pack, inspirativní kolekci softwaru s DAW Ableton Live 11 Lite, AAS Session Bundle, Melodyne Essential od Celemony, 1,5 GB samplů od Loopcloud, Native Instruments: Hybrid Keys & Komplete Start, AmpliTube 5 SE, vlastní plug-iny SSL Vocalstrip 2 a Drumstrip a další.

Kompaktní a cenově výhodné stolní USB audio/MIDI rozhraní SSL 2+ 2x4 nabízí legendární analogový charakter SSL, dokonalou konverzi a intuitivní pracovní postupy ve stylu konzolí, které jsou na dosah producentům, domácím nahrávačům, hudebníkům a skladatelům s omezeným rozpočtem. Jeho dva mikrofonní předzesilovače navržené společností SSL - přístupné přes XLR-1/4" kombinované vstupy - mají špičkový zisk, headroom a šumové specifikace pro sledování mikrofonů, elektrických nástrojů nebo signálů na linkové úrovni s ultračistou definicí. Když chcete na vstupu přidat nějaký charakter, jednoduše stiskněte tlačítko Legacy 4K na daném kanálu a přidejte vysokofrekvenční boost a sladké harmonické zkreslení, obojí inspirované klasickými a vyhlášenými konzolemi řady 4000, které byly použity na nesčetných hitových nahrávkách

 

Oba vstupní kanály, které jsou uspořádány vertikálně jako velkoformátový mixážní pult, poskytují 5segmentové LED měření a volitelné 48V fantomové napájení pro každý kanál. SSL 2+ je vybaven dvojicí monitorových výstupů a dvěma nezávislými vysokoproudovými sluchátkovými výstupy s vysokým dynamickým rozsahem, nezávislým ovládáním úrovně pomocí potenciometrů Alps a volitelným mono/stereo monitorovým mixem. Kromě toho je vybaven čtyřmi nesymetrickými výstupy RCA - dva zrcadlí 1/4" výstupy monitoru a dva slouží výstupům 3-4 pro směrování do externích cue, zesilovačů nebo efektových jednotek. Využijte vstupní/výstupní porty MIDI na zadním panelu pro připojení externích syntezátorů a klávesových kontrolérů, aniž byste museli integrovat samostatné rozhraní MIDI.

Rozložení rozhraní odkazuje na klasické velkoformátové analogové konzole SSL a je vybaveno výrazným knoflíkem úrovně monitoru a menšími ovládacími prvky pro sluchátkový výstup a mix monitoru. Knoflík monitor mixu lze použít k potlačení případného zpoždění při nahrávání s vysokou vyrovnávací pamětí v DAW, a to tak, že se signál pro monitor přivádí přímo ze vstupní cesty. Nebo otočte knoflíkem doprava, abyste zavedli více zpětného signálu USB z počítače pro snadné overdubování.

Mikrofonní předzesilovače s vysokým ziskem
Oba mikrofonní předzesilovače na SSL 2+ poskytují zisk až 62 dB, aby zajistily optimální úrovně nahrávání pro váš oblíbený kondenzátorový mikrofon, standardní dynamické mikrofony, jako je Shure SM7B, a elektrické nástroje, jako je kytara a baskytara. Obsahují dvoustupňovou konstrukci s nízkošumovými tranzistory a obvody IC, které zajišťují špičkový šumový výkon a dostatečný zisk.
Pásky kanálů konzolového typu
Každá vstupní sekce nabízí přepínače pro fantomové napájení +48 V a volbu linkové úrovně nebo vstupního signálu Hi-Z. Navíc na obou kanálech najdete 5segmentové LED měření a knoflíky pro nastavení zisku.
Analogové vylepšení tónu
Pod knoflíky zesílení na obou vstupních kanálech si všimněte tlačítka Legacy 4K. Tato funkce vám pomůže oživit nudný, nezajímavý zvuk při nahrávání, a to přidáním jemného harmonického zkreslení a vysokofrekvenčního zesílení. V obou případech jde o analogové procesy, které vycházejí ze zvuku legendárních a klasických konzolí SSL řady 4000, odtud název 4K.
Dva sluchátkové výstupy a výstupy pro monitor
Na zadním panelu SSL 2+ jsou přítomny 1/4" konektory pro stereofonní výstupy monitoru a duální vysokoproudové výstupy NJM pro sluchátka a zesilovač. Pro nezávislé ovládání hlasitosti reproduktorů a dvou sad sluchátek jsou k dispozici samostatné kvalitní potenciometry. Druhý sluchátkový výstup může vycházet z hlavního mixu nebo z výstupů 3-4, což je ideální pro vytváření různých cue mixů pro více umělců.

K dispozici jsou čtyři nesymetrické výstupy RCA - dva zrcadlí 1/4" výstupy monitoru a dva slouží výstupům 3-4 - pro směrování do externích cue zesilovačů nebo efektových jednotek.
Pristine převodníky
SSL 2+ je vybaven stejnými převodníky AKM AD/DA jako uznávané produkty SSL Alpha-Link I/O a nabízí nedotčený převod až 24 bitů / 192 kHz. Nahrávejte a mixujte bez obav s vědomím, že rozhraní zachytí a reprodukuje vaše stopy bez kompromisů.
MIDI I/O
SSL 2+ se hladce integruje s vybavením pro beatmakery. Využijte porty MIDI I/O na zadním panelu pro připojení externího syntezátoru a klávesového kontroléru, aniž byste museli integrovat samostatné rozhraní MIDI.
Vysoce kvalitní komponenty
SSL 2+ je osazen vysoce kvalitními konektory Neutrik a potenciometry Alps; všechny knoflíky a přepínače připomínají ikonické konzole SSL.
Připojení USB-C nebo USB-A Host
Protože je SSL 2+ napájen přes USB, nemusíte se starat o napájecí kabely, síťové adaptéry ani baterie. Je vybaven konektorem USB-C a obsahuje kabely USB-C a USB-C na USB-A pro propojení s počítačem Mac/Windows.
Výrobní balení SSL
  • Ableton Live 11 Lite: Svěží a snadný způsob psaní, nahrávání a produkce vlastních skladeb a skvělý pro živé vystupování.
  • Zásuvné moduly SSL Vocalstrip 2 a Drumstrip a tříměsíční zkušební verze všech zásuvných modulů SSL Complete
  • Native Instruments Hybrid Keys a Komplete Start: více než 2000 zvuků studiové kvality, 16 syntezátorů a přehrávačů samplů a rozsáhlý výběr efektů, smyček a dalších funkcí
  • Arcade by Output: 3měsíční přístup k unikátnímu typu syntezátoru s 50 000 smyčkami a samply
  • Antares Auto-Tune Unlimited: 3měsíční přístup k dokonalé sadě pro vokální produkci a průmyslovému standardu pro profesionální ladění vokálů
  • AmpliTube 5 SE: celý signálový řetězec pro zpracování kytary s výběrem tupláků, zesilovačů, kabinetů, reproduktorů, mikrofonů, místností a FX racku, vše v jednom rozhraní
  • AAS Session Bundle: s plug-iny Ultra Analogue Synth, Strum Session a Lounge Lizard Session
  • Melodyne Essential od společnosti Celemony: volba profesionálů pro korekci výšky tónu nahrávek a samplů - vylaďte vokály, nástroje a další nástroje pro dokonalé výšky tónu při vystoupeních
  • SoundID Reference od společnosti Sonarworks: tříměsíční přístup k softwaru pro kalibraci reproduktorů a sluchátek
  • 1.5 GB vybraných samplů a smyček z Loopcloudu
Parametry

Parametry

Výrobce: SSL
Kategorie: Audio rozhraní