Solid State Logic SSL 12

SSL 12 je zvukové rozhraní s napájením 12 vstupů/8 výstupů přes sběrnici USB, které vám umožní dostat do počítače a z počítače zvuk ve studiové kvalitě s minimem starostí a maximální kreativitou. V návaznosti na úspěch SSL 2 a SSL 2+ vám SSL 12 nabízí více. Více vstupů a výstupů, více výkonu a více všestrannosti. SSL 12 je plně integrován se softwarem SSL…

Více informací

10 490 Kč s DPH 8 669 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

SSL 12 je zvukové rozhraní s napájením 12 vstupů/8 výstupů přes sběrnici USB, které vám umožní dostat do počítače a z počítače zvuk ve studiové kvalitě s minimem starostí a maximální kreativitou. V návaznosti na úspěch SSL 2 a SSL 2+ vám SSL 12 nabízí více. Více vstupů a výstupů, více výkonu a více všestrannosti. SSL 12 je plně integrován se softwarem SSL 360°: Vaše řídicí místnost SSL. Zde můžete přiřadit ovládací prvky monitoru, vytvořit několik nezávislých sluchátkových mixů, zvolit zdroj Loopback, přizpůsobit 3 uživatelská tlačítka na předním panelu a mnoho dalšího. SSL 12 představuje kombinaci profesionálních funkcí a pracovního postupu, jaká dosud nebyla v přenosném stolním rozhraní k vidění.

Velké studiové funkce, malé rozměry
Vše, co potřebujete, a ještě více, z vašeho přenosného studiového centra


SSL 12 je vybaven mimořádným množstvím profesionálních studiových funkcí, které jsou obvykle vyhrazeny pro špičková racková rozhraní.

Nahrávejte

Pro sledování zvládne připojení ADAT spolu s vestavěným mikrofonem pro zpětný hovor a neuvěřitelně výkonným softwarovým cue mixem (který umožňuje vytvořit až 4 nezávislé mixy pro interprety s téměř nulovou latencí) i ty nejnáročnější nahrávací relace.

Mix

Při mixování máte díky alternativnímu přepínání monitorů a přiřaditelným funkcím řídicí místnosti na předním panelu vše, co potřebujete, na dosah ruky.

Produkujte

Pro produkci vás USB Loopback, MIDI I/O a stejnosměrné výstupy pro CV ovládání syntezátorů vybaví pořádnou sadou nástrojů pro udržení kreativity v chodu. Aby toho nebylo málo, stále se rozšiřující sada SSL Production Pack (obsahující výběr nepostradatelných virtuálních nástrojů, plug-inů, samplů a DAW) vám pomůže oživit vaši produkci.


Úplná kontrola z SSL 360° - Vaše řídicí místnost SSL

SSL 360° je hostitelem softwarového mixéru SSL 12, kde můžete nastavit sluchátkové mixy s nízkou latencí, zvolit zdroj Loopback a přizpůsobit uživatelsky přiřaditelná tlačítka na předním panelu SSL 12 prostřednictvím výkonného, ale intuitivního mixéru ve stylu konzoly na obrazovce.Snadné nastavení více sluchátkových mixů s téměř nulovou latencí

SSL 12 poskytuje intuitivní mixér ve stylu virtuálního pultu pro volbu sluchátkových mixů. Díky nezávislému ovládání panoramy, úrovně a ztlumení, které je k dispozici pro každý send, máte mixážní pult SSL 12 plně pod kontrolou.

Konfigurace výstupů HP A a HP B podle vašich potřeb

Vyberte si ze 3 různých režimů provozu sluchátkových výstupů, které nejlépe vyhovují vašim sluchátkům - Standardní, Vysoká citlivost nebo Vysoká impedance. Nebo si můžete zvolit, zda chcete každý výstup HP znovu použít jako symetrický/nesymetrický monofonní výstup, pokud potřebujete další výstupy linkové úrovně ze SSL 12.

Přizpůsobte si 3 uživatelsky přiřaditelná tlačítka na předním panelu

3 přepínače na předním panelu jsou dodávány s přednastavenými funkcemi CUT pro monitory, ALT pro přepínání reproduktorů a TALKBACK pro zapnutí/vypnutí mikrofonu, ale můžete si zvolit, zda chcete tato tlačítka změnit na některou z následujících funkcí podle svých potřeb - DIM, CUT, MONO SUM, ALT, INVERT PHASE LEFT, TALKBACK.


SSL Production Pack ZDARMA s audio rozhraním SSL 12Již desítky let pomáháme prvotřídním umělcům, producentům a inženýrům vytvářet skvělou hudbu a zvuk. Je důležité mít pro tuto práci ty správné nástroje, proto jsme navázali spolupráci s některými z klíčových značek v oboru a nabízíme vám SSL Production Pack, který je zdarma dodáván s audio rozhraním SSL 12.

Obsahuje výběr nezbytných virtuálních nástrojů, plug-inů, samplů a DAW, nechte vyniknout svou kreativitu a vdechněte život svým produkcím díky SSL Production Pack.

Parametry

Parametry

Výrobce: SSL
Kategorie: Mixpulty