Sprig Cable Management Device for 1/4"-20 Threaded Holes (6-Pack, Glow in the Dark)

Zařízení pro správu kabelů Sprig, které svítí ve tmě, je nabízeno v balení 6 kusů a představuje pro filmaře a zvukaře rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro udržení pořádku v kabelových vedeních jejich filmového vybavení a kamerových souprav. Pomocí rychlého otočení jej lze ve spěchu nainstalovat do otvoru se závitem 1/4"-20 nebo z něj odstranit. Jelikož…

Více informací

528 Kč s DPH 436 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 27. 03. od 09:00
Odešleme: 27. 03.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
S6PK-1420-GLO
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Zařízení pro správu kabelů Sprig, které svítí ve tmě, je nabízeno v balení 6 kusů a představuje pro filmaře a zvukaře rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro udržení pořádku v kabelových vedeních jejich filmového vybavení a kamerových souprav. Pomocí rychlého otočení jej lze ve spěchu nainstalovat do otvoru se závitem 1/4"-20 nebo z něj odstranit. Jelikož je vyroben z odolného vstřikovaného materiálu, vydrží i náročné podmínky života na natáčení.

Klíčové vlastnosti:

Sprig umožňuje pohodlnější uspořádání kabelů podél povrchů vašeho vybavení kina. Její patentovaná konstrukce je vybavena pružným závitem pro bleskovou instalaci, díky které budete držet krok i s těmi nejnáročnějšími časovými plány.
Vzhledem k tomu, že modely Sprig, funkčnost šroubu 1/4"-20, stačí jen otočit zápěstím, abyste dosáhli pevného uchycení nebo povolili k odstranění. Spěcháte? Pokračujte a povolte pevným škubnutím. Pevný a pružný Sprig to zvládne.
Sprig je vyroben vstřikováním z pevného a pružného materiálu, aby vznikl kabelový háček, který přežije na place a nepraskne ani pod tlakem.

Parametry

Parametry

Výrobce: SPRIG
Kategorie: Různé