Sprig Glow in the Dark Big Cable Management Device for 3/8"-16 Threaded Holes (3-Pack)

Toto ve tmě svítící zařízení pro správu kabelů Big Sprig (balení 3 kusů) představuje pro filmaře a zvukaře rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro udržení pořádku v kabelových vedeních jejich filmového vybavení a kamerových souprav. Pomocí rychlého otočení jej lze snadno instalovat do otvoru se závitem 3/8"-16 nebo jej z něj vyjmout. Je vyroben z odolného…

Více informací

474 Kč s DPH 392 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód zboží:
S3PK-3816-GLO
Přidat do porovnání Historie ceny
Popis produktu

Popis produktu

Toto ve tmě svítící zařízení pro správu kabelů Big Sprig (balení 3 kusů) představuje pro filmaře a zvukaře rychlé, pohodlné a jednoduché řešení pro udržení pořádku v kabelových vedeních jejich filmového vybavení a kamerových souprav. Pomocí rychlého otočení jej lze snadno instalovat do otvoru se závitem 3/8"-16 nebo jej z něj vyjmout. Je vyroben z odolného vstřikovaného materiálu, takže vydrží i náročné podmínky života na natáčení.

Klíčové vlastnosti:

Big Sprig umožňuje pohodlnější uspořádání kabelů podél povrchů vašeho vybavení kina. Její patentovaná konstrukce je vybavena pružným závitem pro bleskovou instalaci, díky které budete držet krok i s těmi nejnáročnějšími časovými plány.
Protože Big Sprig modeluje funkčnost šroubu 3/8"-16, stačí jen otočit zápěstím, abyste dosáhli těsného uchycení, nebo povolit, abyste jej mohli odstranit. Spěcháte? Pokračujte a povolte pevným škubnutím.
Sprig je vstřikován z pevného a pružného materiálu, aby vznikl kabelový háček, který přežije na place a nepraskne pod tlakem. Průměr otvoru pro kabel je 0,53".

Parametry

Parametry

Výrobce: SPRIG
Kategorie: Různé