Sluneční clona Sony ALC-SH116 je příslušenství s bajonetovým uchycením určené pro objektiv E 50 mm f/1,8 OSS, které omezuje odlesky a chrání přední čočku před poškozením.
Sluneční clona Sony ALC-SH116 je příslušenství s bajonetovým uchycením určené pro objektiv E 50 mm f/1,8 OSS, které omezuje odlesky a chrání přední čočku před poškozením.
Sluneční clona Sony ALC-SH116 je speciálně navržena pro objektiv Sony E 50 mm f/1,8 OSS a zajišťuje jak optické vylepšení, tak fyzickou ochranu. Tím, že brání vnikání rozptýleného a nežádoucího světla do objektivu, pomáhá omezit odlesky a zachovat lepší kontrast, ostrost a přesnost barev – zejména při fotografování za jasného světla nebo při protisvětle.
Kromě zlepšení kvality obrazu slouží sluneční clona také jako ochranná bariéra pro přední čočku objektivu a pomáhá chránit ji před náhodnými nárazy, poškrábáním a prachem při každodenním používání. Její bezpečné bajonetové uchycení zajišťuje stabilní uchycení a zároveň umožňuje rychlé a snadné nasazení nebo sejmutí v případě potřeby.
Kompaktní a lehká clona ALC-SH116 je nezbytným doplňkem pro fotografy, kteří chtějí zachovat kvalitu obrazu a chránit svůj objektiv při cestování, fotografování na ulici nebo při běžném fotografování.
Hlavní vlastnosti: