Solid State Logic SiX Channel Strip řady 500

Solid State Logic SiX CH je jednokanálový channel strip řady 500, který je vybaven špičkovým stupněm zesílení, dvoupásmovým ekvalizérem a jednopásmovým kompresorem pro hudebníky a inženýry na jakékoli úrovni. Díky své zvukové všestrannosti a modulárnímu provedení je SiX CH skvělým doplňkem domácích studií, mobilních nahrávacích zařízení a racků v komerčních…

Více informací

Speciální akce: -10%
9 803 Kč 8 800 Kč s DPH 7 273 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Solid State Logic SiX CH je jednokanálový channel strip řady 500, který je vybaven špičkovým stupněm zesílení, dvoupásmovým ekvalizérem a jednopásmovým kompresorem pro hudebníky a inženýry na jakékoli úrovni. Díky své zvukové všestrannosti a modulárnímu provedení je SiX CH skvělým doplňkem domácích studií, mobilních nahrávacích zařízení a racků v komerčních zařízeních.

Díky zesílení mikrofonního předzesilovače až +72 dB poskytuje SiX CH bohaté zesílení pro páskové a dynamické mikrofony s nízkou spotřebou energie nebo i pro ty nejtišší zdroje. Pro kondenzátorové mikrofony je samozřejmě k dispozici přepínatelné fantomové napájení 48 V. Nízkofrekvenční výkon můžete ovládat také aktivací vysokofrekvenčního filtru 75 Hz, který má sklon 12 dB/oktávu. Každé pásmo ekvalizéru lze nastavit do režimu police nebo zvonku; pro každý režim se používají jiné středové frekvence, což zvyšuje flexibilitu. Kompresor využívá proměnný práh a automatické doplňování zisku, což umožňuje rychlý provoz a konzistentní výstupní úroveň.

SiX CH je jednopásmový kanálový pás řady 500 využívající funkce zpracování kanálů SuperAnalogue z konzole SSL SiX, včetně mikrofonního předzesilovače, nízkofrekvenčního a vysokofrekvenčního ekvalizéru a jednopásmového kompresoru.

SuperAnalogue
SiX CH využívá stejnou technologii jako konzole SiX a velkoformátové konzole SSL a je vybaven mikrofonním předzesilovačem SuperAnalogue, který nabízí široký rozsah zisku a velmi nízký šum. Je čistý, rychlý a průrazný, ideální předzesilovač pro jakýkoli zdrojový materiál.

SSL HF a LF EQ
SiX CH EQ je klasický ekvalizér ve stylu SSL s jemným designem s širokým rozsahem a vysokými a nízkými shelving filtry na frekvencích 3,5 kHz a 60 Hz (rozsah zesílení ±15 dB). Každý pás lze nezávisle přepínat mezi regálovými a zvonovitými křivkami. Zvonové křivky mění středové frekvence na 5 kHz a 200 Hz, čímž poskytují větší univerzálnost obou ovládacích prvků.

Kompresor kanálů
Jednoknoflíkový kanálový kompresor má funkce, které poskytují silný a všestranný výkon díky zdánlivě jednoduchému ovládání. Využívá osvědčenou konstrukci obvodů SSL s dopředným posunem, čas attack závislý na programu a automatické doplňování zisku pro udržení úrovně signálu.

Liniový vstup TRS
Přední linkový vstup TRS nabízí pohodlný způsob, jak průběžně přidávat nástroje nebo používat SiX CH jako funkcemi nabitý sumovací modul. Jmenovitou impedanci linkového vstupu 10 kiloohmů lze přepínačem Hi-Z změnit na 1 megaohm. Díky impedanci 1 megaohm je tento vstup vhodný pro zdroje s velmi vysokou impedancí, jako jsou pasivní kytarové snímače, bez nutnosti použití externího DI boxu.

Parametry

Parametry

Výrobce: SSL
Kategorie: Kontrolery