SmallRig x Brandon Li Mobile Video Cage for iPhone 15 Pro Max Co-design Edition 4473

SmallRig x Brandon Li Mobile Video Cage for iPhone 15 Pro Max Co-design Edition 4473 je multifunkční klec pro iPhone speciálně navržená pro iPhone 15 Pro Max, která pomáhá realizovat vysoce kvalitní nahrávání videa, živé vysílání a natáčení vlogů. Kompaktní klec váží pouhých 85 g. Je vybavena otvory se závitem 1/4"-20 a studenými botkami pro upevnění rukojeti,…

Více informací

1 625 Kč s DPH 1 343 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě 4 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

SmallRig x Brandon Li Mobile Video Cage for iPhone 15 Pro Max Co-design Edition 4473 je multifunkční klec pro iPhone speciálně navržená pro iPhone 15 Pro Max, která pomáhá realizovat vysoce kvalitní nahrávání videa, živé vysílání a natáčení vlogů. Kompaktní klec váží pouhých 85 g. Je vybavena otvory se závitem 1/4"-20 a studenými botkami pro upevnění rukojeti, stativu, mikrofonu, LED videosvětla atd. což usnadňuje a urychluje zcela nový rychloupínací ekosystém. Na obou stranách jsou otvory pro popruhy o průměru menším než 2 mm. Umožňuje nasazení objektivu s bajonetem M nebo po výměně backplate objektivu se závitem 17 mm / 37 mm, objektivu Moment řady T. Je jemně vydlabaná, aby byl zajištěn plný přístup ke všem tlačítkům, portům, radarovému ultraširokoúhlému objektivu a bezdrátové nabíječce MagSafe. Snadno použitelná konstrukce s rychlým uzamčením a uvolněním je bezpečnější a stabilnější a zabraňuje náhodnému odemknutí kvůli chybnému dotyku. Celokovová plná klec je také vybavena vestavěnými podložkami, které zabraňují případným nárazům a poškrábání. Nasazení této klece by nijak nenarušilo možnost pořizovat horizontální nebo vertikální fotografie.

1. Kompaktní, lehký a tvarově přizpůsobený kryt pro iPhone 15 Pro Max.
2. Různé úchyty pro příslušenství: mikrofon, LED video světlo, rukojeť, stativ, popruh na ruku atd.
3. Nová rychloupínací konstrukce SmallRig umožňuje okamžitější připojení příslušenství.
4. Podporuje takové objektivy, jako je objektiv s bajonetem M nebo po výměně backplate objektiv se závitem 17 mm / 37 mm, objektiv Moment řady T.
5. Zachovává přístup ke všem tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu; plně kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou MagSafe.
6. Snadno použitelná konstrukce s rychlým zajištěním a uvolněním.
7. Celokovová plná klec: vestavěné podložky zabraňují nárazům a poškrábání.
8. Exkluzivní podpis Brandona Li - barevný gradient oázy a speciální proces vylepšující texturu.

Poznámka: Při nasazování a sundávání klece buďte opatrní, aby nedošlo k poškrábání telefonu. Vhodné pro objektivy s bajonetem M nebo jiné objektivy s podobným bajonetem; pro objektivy se závitem 17 mm / 37 mm nebo objektivy řady T vyměňte zadní desku nebo si připravte adaptér. Nejprve prosím sundejte případné pouzdro telefonu. Nepřibližujte se k silným kyselinám.

Kompatibilní s iPhone 15 Pro Max

OBSAH BALENÍ

Klec x 1
Náhradní šrouby x 3
Uživatelská příručka x 1

SPECIFIKACE

Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 x 3,5 cm: 176.6*95,5*17,1 mm
Rozměry balení: 203*116,5*20mm
Hmotnost výrobku: 116g±5g
Hmotnost balení: 189g±10g
Materiál(y): hliníková slitina, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy pro mobily
VHODNÉ PRO (1)