SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233

Sada SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233 je navržena tak, aby uživatelům usnadnila instalaci příslušenství, jako je follow focus, matný box, opěrka objektivu atd., po instalaci 15mm tyčí. Montážní deska je výškově nastavitelná a kompatibilní s většinou bezzrcadlovek a objektivů. Šířku horní části lze rychle nastavit pomocí…

Více informací

Speciální akce: -3%
3 190 Kč 3 090 Kč s DPH 2 554 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: zítra
Skladem 5 ks
Praha 5 ks, Bratislava 1 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sada SmallRig Universal Arca-Swiss Height-Adjustable Mount Plate Kit 4233 je navržena tak, aby uživatelům usnadnila instalaci příslušenství, jako je follow focus, matný box, opěrka objektivu atd., po instalaci 15mm tyčí. Montážní deska je výškově nastavitelná a kompatibilní s většinou bezzrcadlovek a objektivů. Šířku horní části lze rychle nastavit pomocí knoflíku, což zajišťuje kompatibilitu s většinou rychloupínacích destiček Arca na trhu a eliminuje jakékoli obavy z kompatibility. Přiložená rychloupínací destička Arca je kompatibilní se stabilizátory DJI řady RS, což umožňuje rychlý přechod mezi nastavením z ruky, stabilizátorem a stativem; zajišťovací páčka s dvoustupňovou odblokovací konstrukcí a vestavěnou pojistkou proti rozpojení, která zabraňuje náhodnému kontaktu, chrání bezpečnost zařízení. Horní část montážní desky má modulární konstrukci, která umožňuje snadno měnit její orientaci pro kompatibilitu s klecemi a teleobjektivy a upravit tak těžiště. V rozloženém stavu ji lze používat samostatně jako montážní desku Arca-Swiss/Manfrotto. Vestavěné otvory se závitem 1/4"-20 a otvory se závitem 3/8"-16 ve spodní části, rozšiřitelná rychloupínací destička pro snadnou montáž na stativ.

1. Vestavěné 15mm tyčové svorky, snadno rozšiřitelné follow focus, matný box, opěrka objektivu a další příslušenství.
2. Silná kompatibilita. Nastavitelná výška, kompatibilní s různými fotoaparáty a objektivy; nastavitelná šířka základny Arca, kompatibilní s většinou rychloupínacích destiček Arca.
3. Konstrukce proti falešnému dotyku, vestavěný kolík proti vypnutí, dvojnásobné pojištění zařízení bezpečnější.
4. Horní rychloupínací destička Arca je kompatibilní se stabilizátory DJI řady RS, což umožňuje rychlý přechod mezi fotografováním z ruky, stabilizátorem a stativem.
5. Základna Arca je nastavitelná horizontálně i vertikálně. Horizontální nastavení usnadňuje instalaci klece, zatímco vertikální nastavení pomáhá při nastavení těžiště teleobjektivu.
6. Modulární konstrukce umožňuje nezávislé použití horní části.

Práce s Kompatibilní s většinou bezzrcadlovek a objektivů

OBSAH BALENÍ

Univerzální sada výškově nastavitelné montážní desky Arca-Swiss x1
Plochý šroubovák x 1
Imbusový klíč x 1
Uživatelská příručka x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 107.4 x 80 x 63,5 mm
Rozměry balení: 126 x 110,5 x 87 mm
Hmotnost výrobku: 287±5g
Hmotnost balení: 367±5g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Destičky pod kameru