SmallRig Snap-on Quick Lock NATO Side Handle 4017

Boční rukojeť SmallRig Snap-on Quick Lock NATO 4017 je navržena tak, aby usnadňovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala záběry pořízené levou i pravou rukou a zároveň poskytovala základní úchyty pro příslušenství. Rukojeť je kompatibilní se standardními lištami NATO a během jedné sekundy se nacvakne nebo uvolní z lišty NATO, aniž by bylo nutné nejprve sejmout…

Více informací

2 042 Kč s DPH 1 688 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Boční rukojeť SmallRig Snap-on Quick Lock NATO 4017 je navržena tak, aby usnadňovala pohyb fotoaparátu a stabilizovala záběry pořízené levou i pravou rukou a zároveň poskytovala základní úchyty pro příslušenství. Rukojeť je kompatibilní se standardními lištami NATO a během jedné sekundy se nacvakne nebo uvolní z lišty NATO, aniž by bylo nutné nejprve sejmout ostatní příslušenství, což šetří čas potřebný k fotografování. Lze ji dále dotáhnout pomocí klíče. Protiskluzový silikon je příjemný na dotek a díky ergonomickému designu padne do levé i pravé ruky.

Položka může sklouznout nahoru a dolů v rozmezí 35 mm, aby poskytla vyvážený bod úchopu a umožnila plný přístup ke kabelovým rozhraním. Dodává se také s takovými úchyty pro příslušenství, jako je otvor se závitem 1/4"-20, polohovací otvor 1/4"-20, otvor pro popruh, úchyt pro studenou botku, který podporuje držák monitoru 2905, kulovou hlavu Magic Arm 3875, LED video světlo 3286, mikrofon 3468 atd. Kromě toho je součástí balení vestavěný magnetický imbusový klíč pro snadnou montáž a uvolnění příslušenství.

1. Standardní svorka NATO se uzamkne během jedné sekundy, což je rychlejší a bezpečnější.
2. Ergonomicky navrženo tak, aby padlo do každé ruky a bylo pohodlné.
3. Posouvá se vertikálně v rozmezí 35 mm pro optimální polohu úchopu a připojení kabelu.
4. Více úchytů pro příslušenství pro použití v různých scénářích, například otvor se závitem 1/4"-20, polohovací otvor 1/4"-20, otvor pro popruh a úchyt pro studenou botku.
5. Magnetický imbusový klíč pro snadnou montáž a uvolnění.

Kompatibilní s
klecí, deskou atd. se standardní lištou NATO

OBSAH BALENÍ

Boční rukojeť x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 68.5 x 77,5 x 105 mm
Rozměry balení: 184 x 101 x 57 mm
Hmotnost výrobku: 238 g ± 5 g
Hmotnost balení: 300,5 g ± 5 g
Materiál(y): Hliníková slitina

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Handles