SmallRig Sada čtyřramenného přísavného držáku kamery SC-15K 3565

Sada čtyřramenného přísavného držáku na kameru SmallRig SC-15K 3565 představuje profesionální a spolehlivé řešení pro natáčení ve vozidle nebo jiné individuální fotografování. Díky silné sací síle má držák maximální horizontální sací sílu 120 kg a maximální vertikální sací sílu 30 kg. Přísavný držák fotoaparátu s velkou vzduchotěsností a odolností proti opotřebení…

Více informací

13 690 Kč s DPH 11 314 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Sada čtyřramenného přísavného držáku na kameru SmallRig SC-15K 3565 představuje profesionální a spolehlivé řešení pro natáčení ve vozidle nebo jiné individuální fotografování. Díky silné sací síle má držák maximální horizontální sací sílu 120 kg a maximální vertikální sací sílu 30 kg. Přísavný držák fotoaparátu s velkou vzduchotěsností a odolností proti opotřebení může pracovat při teplotách od -20 °C do 60 °C, je vhodný pro čisté, suché, hladké a dokonce i zakřivené povrchy. Sada se skládá ze 4 přísavek, 4 magických ramen o velikosti 11", 1 podpěry objektivu, 1 poloviční kulové hlavy a 2 kabelových pout.

Mezi nimi přísavka rychle připevní magické rameno pomocí svorky NATO, aby se zabránilo zkroucení; poloviční kulová hlava, která je nastavitelná v úhlu -8°/+8°, podporuje rychloupínací destičku stabilizátoru Arca-Swiss a DJI RS pro rychlé přepínání mezi natáčením z auta, z ruky a se stabilizátorem; a kabelové poutko zajišťuje bezpečnost vašeho vybavení. Souprava se také dodává s integrovaným úložným pouzdrem, které je odolné proti prachu, oděru a dešti ve složitém venkovním prostředí.

1. Nosnost 120 kg.
2. Rychlé uvolnění pomocí svorky NATO.
3. Komplexní řešení napájení a přenosu obrazu.
4. Polokulová hlava uzamyká držák a zároveň umožňuje jemné nastavení úhlů snímání.
5. Podporuje rychloupínací destičku stabilizátoru Arca-Swiss a DJI RS pro rychlé přepínání mezi snímáním z auta, z ruky a ze stabilizátoru.

Upozornění: Připevněte jej na doporučené povrchy a kontrolujte jej alespoň každé čtyři hodiny

Poznámka:
1
. Vhodné pro čisté a lesklé povrchy, nikoli pro drsné, nerovné, špinavé nebo křehké povrchy.
2. Přísavku a filtrační vatu udržujte vždy neporušené a čisté.
3. Na povrchy s povrchovou úpravou ji aplikujte opatrně.
4. Když se zobrazí indikátor bezpečnostní linky, znamená to ztrátu vakua. Pumpujte pístem, dokud nebude tlak vakua 100 %.
5. Lepší je pracovat s klecí na kameru.

Upozornění:
1
. Sada čtyřramenného přísavného držáku na kameru má při přichycení na nehybný objekt testované maximální vodorovné sání 120 kg a maximální svislé sání 30 kg. Sací sílu kontrolujte každých 24 hodin.
2. Doporučujeme, aby při přichycení na vozidlo fungovala sada 4-Arm Suction Cup Camera Mount Kit s kabelovým poutkem a nesla maximálně 15 kg. Vozidlo prosím plynule provozujte rychlostí nižší než 80 km/h a každé 2 hodiny zkontrolujte přísavnou sílu.
3. Vhodné pro suché, rovné, lesklé, pevné povrchy, nikoli pro lakované povrchy, přírodní mramor, staré dlaždice, prodyšné tapety, stěny z diatomového bláta, nelakované dřevo, matné sklo a jiné drsné nebo prodyšné materiály.
4. Funguje při -20 °C až 60 °C.
5. Když se zobrazí indikátor bezpečnostní linky, znamená to ztrátu vakua. Pumpujte pístem, dokud nedosáhnete 100% tlaku vakua.
6. Postupujte podle pokynů. Na výrobky poškozené v důsledku nesprávného používání se nevztahuje poprodejní servis.

OBSAH BALENÍ


4x vakuová přísavka 4″
3 x magic arm rameno
1 x poloviční kulová hlava
1 x kouzelné rameno s opěrkou objektivu
1 x adaptérová deska na baterie
2 x kabelové poutko
1 x suchý zip
1 x úložné pouzdro

SPECIFIKACE


Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm: 424.8 x 300,0 x 58,8 mm
Rozměry balení: 363 x 271 x 142 mm
Hmotnost výrobku: 3433g±5g
Hmotnost balení: 4328g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, NBR, ABS, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy