SmallRig Rosette Arm rameno (11") 3959

Rameno SmallRig Rosette (11") 3959, vyrobené z leteckého hliníku a nerezové oceli, je na obou koncích vybaveno šrouby 1/4"-20 a roztažitelnými kolíky pro bezpečné upevnění příslušenství, zejména s otvory proti zkroucení, jako jsou monitory, LED světla, mikrofony, mobilní telefony, iPady, akční kamery atd. Šroub s palcem pomáhá příslušenství zajistit a má otvory…

Více informací

1 049 Kč s DPH 867 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr do 90 minut
Odešleme: dnes
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Rameno SmallRig Rosette (11") 3959, vyrobené z leteckého hliníku a nerezové oceli, je na obou koncích vybaveno šrouby 1/4"-20 a roztažitelnými kolíky pro bezpečné upevnění příslušenství, zejména s otvory proti zkroucení, jako jsou monitory, LED světla, mikrofony, mobilní telefony, iPady, akční kamery atd. Šroub s palcem pomáhá příslušenství zajistit a má otvory pro šestihranný klíč pro další utažení; kulové hlavy, které jsou nastavitelné v rozsahu 360 stupňů, jsou opatřeny spirálovým vzorem pro zvýšení tření a snesou až 3 kg zatížení.

Na nerezovém rozetovém kloubu je pružina pro snadnější nastavení úhlu. Ergonomicky navržená páka proti vypnutí s vestavěným axiálním kuličkovým ložiskem je hladká a pohodlná a během vteřiny rychle uzamkne rameno a kulové hlavy. Toto rozetové rameno je pro větší robustnost a odolnost opracováno CNC a je také vybaveno podložkami na obou úchytech pro příslušenství, které zabraňují poškrábání.

1. šrouby 1/4"-20 s polohovacími kolíky ARRI proti pootočení zajišťují bezpečnost příslušenství.
2. Nově navržené kulové hlavy zvyšují tření a snesou zatížení až 3 kg.
3. Nová zajišťovací konstrukce na kloubu rozety pro plynulejší nastavení úhlu;
4. Vyrobeno z robustní a odolné slitiny hliníku letecké třídy a nerezové oceli.

Poznámka : Nosnost 3 kg.

OBSAH BALENÍ


1
x Rozetové rameno
1 x šestihranný klíč

SPECIFIKACE


279 x 60 x 32 mm
Rozměry balení: 182 x 103 x 42 mm
Hmotnost výrobku: 330g±5g
Hmotnost balení: 666g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Magic arm - ramena