SmallRig Mobile Video Kit (Single Handheld) for iPhone 15 Pro Max 4393

SmallRig Mobile Video Kit (Single Handheld) pro iPhone 15 Pro Max 4393 obsahuje jednu bezdrátovou ovládací rukojeť, která umožňuje natáčení "jedním kliknutím" a zajišťuje stabilní natáčení videa a vlogování. Klec má několik otvorů se závitem 1/4"-20 a studenou patku pro upevnění rukojeti, stativu, mikrofonu, LED videosvětla atd. Všechny jsou vybaveny novou…

Více informací

2 514 Kč s DPH 2 078 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Kit (Single Handheld) pro iPhone 15 Pro Max 4393 obsahuje jednu bezdrátovou ovládací rukojeť, která umožňuje natáčení "jedním kliknutím" a zajišťuje stabilní natáčení videa a vlogování. Klec má několik otvorů se závitem 1/4"-20 a studenou patku pro upevnění rukojeti, stativu, mikrofonu, LED videosvětla atd. Všechny jsou vybaveny novou konstrukcí SmallRig Quick Release pro snadné a okamžité přepínání mezi natáčením v horizontální a vertikální orientaci. Celokovová plná klec podporuje také takové objektivy, jako je objektiv s bajonetem M nebo, po výměně backplate, objektiv se závitem 17 mm / 37 mm, objektivy Moment řady T. Je decentně vydlabaná, aby umožnila plný přístup k tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu iPhonu a k bezdrátové nabíječce MagSafe, přičemž zabudované podložky zabraňují případným nárazům a poškrábání.

1. Speciální sada pro natáčení videa jednou rukou pro iPhone 15 Pro Max: bezdrátová ovládací rukojeť umožňuje natáčení "jedním kliknutím".
2. Rozmanité úchyty pro příslušenství: mikrofon, LED videosvětlo, rukojeť, stativ, popruh na ruku atd.
3. Klec a rukojeť využívají novou konstrukci SmallRig Quick Release pro snadné a okamžité přepínání mezi horizontální a vertikální orientací.
4. Podporuje takové objektivy, jako je objektiv s bajonetem M, nebo po výměně zadní desky objektiv se závitem 17 mm / 37 mm, objektiv Moment řady T.
5. Zachovává přístup ke všem tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu; plně kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou MagSafe.
6. Celokovová plná klec: vestavěné podložky zabraňují nárazům a poškrábání.

Poznámka : Rukojeť podporuje pouze rychloupínací pouzdra pro mobilní telefony řady SmallRig. Při nasazování nebo odpojování sady buďte opatrní, aby nedošlo k poškrábání telefonu. Vhodné pro objektivy s bajonetem M nebo jiné objektivy s podobným bajonetem; pro objektivy se závitem 17 mm / 37 mm nebo objektivy řady T vyměňte zadní desku nebo si připravte adaptér. Nejprve prosím sundejte případné pouzdro telefonu. Uchovávejte jej mimo dosah silných kyselin.

Kompatibilní s iPhone 15 Pro Max

OBSAH BALENÍ

Klec x 1
Bezdrátová rychloupínací boční rukojeť 4402 x 1
Náhradní šroub x 3
Uživatelská příručka pro bezdrátovou boční rukojeť s rychlým uvolněním x 1
Uživatelská příručka pro klec x 1

SPECIFIKACE

rozměry
Klec: 176,6*95,5*17,1 mm
Rozměry balení: 152*203*39mm
Hmotnost výrobku: 276g±5g
Hmotnost balení: 396g±10g
Materiál(y): hliníková slitina, silikon, plast

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy pro mobily
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

Příslušensví pro: Apple iPhone 15 Pro Max (1)

SmallRig Universal M-Mount to 37mm Threaded Lens Adapter Ring 4395

  • Novinka
Univerzální adaptérový kroužek SmallRig M-Mount na objektiv s 37mm závitem 4395 podporuje
bez DPH 242 Kč
293 Kč
Na cestě > 5 ks
VHODNÉ PRO (1)