SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) for iPhone 14 Pro Max 4099

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pro iPhone 14 Pro Max 4099 je dokonalá videokamera pro mobilní telefony pro natáčení vlogů, mobilních filmů, reklam apod. Sada se dodává s klecí speciálně navrženou pro iPhone 14 Pro Max a boční rukojetí pro bezdrátové ovládání pro stabilnější a pohodlnější natáčení telefonem.…

Více informací

2 276 Kč s DPH 1 881 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pro iPhone 14 Pro Max 4099 je dokonalá videokamera pro mobilní telefony pro natáčení vlogů, mobilních filmů, reklam apod. Sada se dodává s klecí speciálně navrženou pro iPhone 14 Pro Max a boční rukojetí pro bezdrátové ovládání pro stabilnější a pohodlnější natáčení telefonem. Klec je vybavena otvory s protisměrným závitem 1/4"-20 a úchyty pro studenou botku, které podporují příslušenství jako stativ, mikrofon a LED světlo atd. Výměnou zadní desky podporuje objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem. Díky dutému provedení umožňuje přístup k tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu iPhonu. Nová konstrukce zvětšuje holou plochu zadní strany a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple. Kovová plná klec se zabudovanými podložkami zabraňuje poškrábání, snižuje vibrace. Klec umožňuje horizontální i vertikální snímání.

1. Boční rukojeť pro bezdrátové ovládání je speciálně navržena pro iPhone 14ProMax pro mobilní natáčení filmů, vlogů, reklam apod. a podporuje pohodlné a efektivní natáčení.
2. Dodává se s několika montážními otvory pro mikrofon, LED světlo, rukojeti, stativ a popruh na ruku.
3. Umožňuje připojit objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem výměnou zadní desky.
4. Zachovává přístup k tlačítkům iPhonu, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple.
5. Kovová plná klec s vestavěnými podložkami zabraňujícími poškrábání a snižujícími vibrace.

Poznámka: Rukojeť podporuje pouze klece pro mobilní video SmallRig; používejte ji opatrně, abyste se vyhnuli poškrábání; kompatibilní s objektivy s bajonetem M a dalšími podobnými objektivy; pro nasazení objektivu se závitem 17 mm je třeba pořídit jinou zadní desku; není kompatibilní s iPhonem 14 Pro Max s pouzdrem; chraňte před silnými kyselinami.

 

Kompatibilita : iPhone 14 Pro Max

OBSAH BALENÍ

Obsah balení:
1 x klec

1 x boční rukojeť pro bezdrátové ovládání (ID: 3838)
3 x náhradní šroub
1 x imbusový klíč
1 x konektor rukojeti
1 x uživatelská příručka

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 176 x 165 x 42 mm
Rozměry balení: 162.balení obsahuje: 5x201x36mm
Hmotnost výrobku: 210g±5g
Hmotnost balení: 365g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Klece
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro Max