SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) for iPhone 14 Pro 4100

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pro iPhone 14 Pro 4100 je dokonalá klec pro mobilní telefony pro natáčení vlogů, mobilních filmů, reklam apod. Sada se dodává s klecí speciálně navrženou pro iPhone 14 Pro a boční rukojetí pro bezdrátové ovládání pro stabilnější a pohodlnější natáčení telefonem.…

Více informací

2 189 Kč s DPH 1 809 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pro iPhone 14 Pro 4100 je dokonalá klec pro mobilní telefony pro natáčení vlogů, mobilních filmů, reklam apod. Sada se dodává s klecí speciálně navrženou pro iPhone 14 Pro a boční rukojetí pro bezdrátové ovládání pro stabilnější a pohodlnější natáčení telefonem. Klec je vybavena otvory s protisměrným závitem 1/4"-20 a úchyty pro studenou botku, které podporují příslušenství jako stativ, mikrofon a LED světlo atd. Výměnou zadní desky podporuje objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem. Díky duté konstrukci umožňuje přístup k tlačítkům iPhonu, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu. Nová konstrukce zvětšuje holou plochu zadní strany a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple. Kovová plná klec se zabudovanými podložkami zabraňuje poškrábání, snižuje vibrace. Klec umožňuje horizontální i vertikální snímání.

1. Boční rukojeť pro bezdrátové ovládání je speciálně navržena pro iPhone 14Pro pro mobilní natáčení filmů, vlogů, reklam apod. a podporuje pohodlné a efektivní natáčení.
2. Dodává se s několika montážními otvory pro podporu mikrofonu, LED světla, rukojetí, stativu a popruhu na ruku.
3. Umožňuje připojit objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem výměnou zadní desky.
4. Zachovává přístup k tlačítkům iPhonu, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple.
5. Kovová plná klec s vestavěnými podložkami zabraňujícími poškrábání a snižujícími vibrace.

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Single Handheld) pro iPhone 14 Pro 4100 je dokonalá videoklec pro mobilní telefony na natáčení vlogů, mobilních filmů, reklam apod. Sada se dodává s klecí speciálně navrženou pro iPhone 14 Pro a boční rukojetí pro bezdrátové ovládání pro stabilnější a pohodlnější natáčení telefonem. Klec je vybavena otvory s protisměrným závitem 1/4"-20 a úchyty pro studenou botku, které podporují příslušenství jako stativ, mikrofon a LED světlo atd. Výměnou zadní desky podporuje objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem. Díky duté konstrukci umožňuje přístup k tlačítkům iPhonu, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu. Nová konstrukce zvětšuje holou plochu zadní strany a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple. Kovová plná klec se zabudovanými podložkami zabraňuje poškrábání, snižuje vibrace. Klec umožňuje horizontální i vertikální snímání.

Upozornění: Rukojeť podporuje pouze mobilní video klece SmallRig; používejte ji opatrně, abyste se vyhnuli poškrábání; kompatibilní s objektivy s bajonetem M a dalšími podobnými objektivy; pro nasazení objektivu se závitem 17 mm je třeba pořídit jinou zadní desku; není kompatibilní s iPhonem 14 Pro s pouzdrem; chraňte před silnými kyselinami.

Kompatibilita : iPhone 14 Pro

OBSAH BALENÍ

Obsah balení:
1 x klec
1 x boční rukojeť pro bezdrátové ovládání (ID: 3838)
3 x náhradní šroub
1 x imbusový klíč
1 x konektor rukojeti
1 x uživatelská příručka

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 164 x 157 x 42 mm
Rozměry balení: 156.5x191x36mm
Hmotnost výrobku: 199g±5g
Hmotnost balení: 340g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Klece
K tomuto produktuApple iPhone 14 Pro