SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) klec pro iPhone 14 Pro Max 4078

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pro iPhone 14 Pro Max 4078 je vybaven dvěma rukojeťmi pro stabilní natáčení a vlogování, s jednou stranou pro bezdrátové ovládání, rukojetí pro efektivní natáčení. Dodává se s otvory s protisměrným závitem 1/4"-20 a úchyty pro studenou patku, které podporují příslušenství, jako je stativ, mikrofon, světlo LED…

Více informací

2 738 Kč s DPH 2 263 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: 06. 02. od 09:00
Odešleme: 06. 02.
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

SmallRig Mobile Video Cage Kit (Dual Handheld) pro iPhone 14 Pro Max 4078 je vybaven dvěma rukojeťmi pro stabilní natáčení a vlogování, s jednou stranou pro bezdrátové ovládání, rukojetí pro efektivní natáčení. Dodává se s otvory s protisměrným závitem 1/4"-20 a úchyty pro studenou patku, které podporují příslušenství, jako je stativ, mikrofon, světlo LED atd. Podporuje objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem po výměně zadní desky. Díky duté konstrukci umožňuje přístup k tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlým objektivům iPhonu. Nová konstrukce zvětšuje holou plochu zadní strany, která je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple. Kovová plná klec se zabudovanými podložkami zabraňuje poškrábání a snižuje vibrace. Klec umožňuje horizontální i vertikální snímání.

1. Speciální sada pro duální ruční držení iPhone 14 Pro Max s bezdrátovým ovládacím gripem pro efektivní natáčení jedním kliknutím.
2. Dodává se s několika montážními otvory pro podporu mikrofonu, úchyty pro LED světlo, stativem, popruhem na ruku atd.
3. Umožňuje připojit objektivy s bajonetem M nebo 17mm závitem výměnou zadní desky.
4. Zachovává přístup k tlačítkům, portům, radaru a ultraširokoúhlému objektivu iPhonu a je plně kompatibilní s oficiálními bezdrátovými nabíjecími zařízeními Apple.
5. Kovová plná klec s vestavěnými podložkami zabraňujícími poškrábání a snižujícími vibrace.

Poznámka: Úchyty podporují pouze videoklece SmallRig pro chytré telefony; používejte je opatrně, abyste se vyhnuli poškrábání; kompatibilní s objektivy s bajonetem M a dalšími podobnými objektivy; pro nasazení objektivu se 17mm závitem je třeba pořídit jinou zadní desku; není kompatibilní s iPhonem 14 Pro Max s pouzdrem; chraňte před silnými kyselinami.

Kompatibilní s
iPhone 14 Pro Max

OBSAH BALENÍ


1 x Klec
1 x boční rukojeť pro bezdrátové ovládání (ID: 3838)
1 x boční rukojeť (ID: 3894)
3 x náhradní šroub
1 x imbusový klíč
2 x konektor rukojeti
1 x uživatelská příručka

SPECIFIKACE


320 x 97 x 42 mm
Package Dimensions:182.5x201x48.5mm
Hmotnost výrobku: 319g±5g
Hmotnost balení: 525g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Klece