SmallRig MagEase Magnetic CPL Filter Kit with Universal Filter Adapter (52mm) 4389

SmallRig MagEase Magnetic CPL Filter Kit with Universal Filter Adapter (52mm) 4389 je sada filtrů, která obsahuje CPL a univerzální adaptér filtru. Filtr CPL dokáže eliminovat odrazy od nekovových povrchů (jako jsou jezera, okna, vodopády, sklo, budovy atd.), a tím zlepšit sytost obrazu. Zvýšená sytost barev znamená modřejší oblohu a průhlednější…

Více informací

1 468 Kč s DPH 1 213 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem 5 ks
Praha 5 ks, Bratislava 1 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

SmallRig MagEase Magnetic CPL Filter Kit with Universal Filter Adapter (52mm) 4389 je sada filtrů, která obsahuje CPL a univerzální adaptér filtru. Filtr CPL dokáže eliminovat odrazy od nekovových povrchů (jako jsou jezera, okna, vodopády, sklo, budovy atd.), a tím zlepšit sytost obrazu. Zvýšená sytost barev znamená modřejší oblohu a průhlednější vodu. Lze jej také použít jako ND filtr, který snižuje světlo o 1-2 stupně. K odstranění odrazů stačí filtr CPL správně natočit. Filtr je vyroben z německého skla Schott B270i HD, má voděodolné, skvrnám a plísním odolné a poškrábání odolné AR vrstvy s menším barevným nádechem a také CNC obráběný ultratenký rámeček. Žádná vinětace ani při fotografování s použitím ultraširokoúhlého objektivu. Lze jej magneticky a bezpečně připevnit k magnetickému kroužku adaptéru filtru SmallRig.

1. Magnetické a rychlé zajištění.
2. Brýle HD z Německa.
3. Voděodolné, odolné proti skvrnám, plísním a poškrábání AR povlaky.
4. Velmi tenký kovový rámeček; žádná vinětace.
5. Dodává se s 52mm univerzálním magnetickým adaptérovým kroužkem SmallRig, bezpečným a stabilním.

SmallRig MagEase Magnetic CPL Filter Kit with Universal Filter Adapter (52mm) 4389 je sada filtrů, která obsahuje CPL a univerzální adaptér filtrů. Filtr CPL dokáže eliminovat odrazy od nekovových povrchů (jako jsou jezera, okna, vodopády, sklo, budovy atd.), a tím zlepšit sytost obrazu. Zvýšená sytost barev znamená modřejší oblohu a průhlednější vodu. Lze jej také použít jako ND filtr, který snižuje světlo o 1-2 stupně. K odstranění odrazů stačí filtr CPL správně natočit. Filtr je vyroben z německého skla Schott B270i HD, má voděodolné, skvrnám a plísním odolné a poškrábání odolné AR vrstvy s menším barevným nádechem a také CNC obráběný ultratenký rámeček. Žádná vinětace ani při fotografování s použitím ultraširokoúhlého objektivu. Lze jej magneticky a bezpečně připevnit k magnetickému kroužku adaptéru filtru SmallRig.

Poznámka:
1. Otočením filtru eliminujte odrazy.
2. Nedoporučuje se používat při zběsilém pohybu nebo za silného větru.
3. Uchovávejte mimo dosah silných kyselin.

Kompatibilní s
Průměr modulu fotoaparátu mobilního telefonu menší než 52 mm

OBSAH BALENÍ

CPL filtr x 1
Univerzální magnetický adaptér filtru x 1
Čistící hadřík x 1
Úložné pouzdro x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: Φ55 mm, tloušťka 3,5 mm; 71,7 x 59 x 13,1 mm (adaptér filtru)
Rozměry balení: 136 x 102,5 x 51 mm
Hmotnost výrobku: 44 ± 5 g
Hmotnost balení: 130 ± 5 g
Průměr základny: 52 mm
Materiál(y): sklo, hliníková slitina

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy pro mobily

Hlavní parametry

Typ filtruCPL - circular polarizer/linear
Formát filtru52mm
VHODNÉ PRO (11)