SmallRig HawkLock Quick Release Cage for Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 4481

Rychloupínací klec SmallRig HawkLock pro Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je určena k upevnění příslušenství a ochraně fotoaparátu. Patentovaná samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) pokrývá studené boty, lištu NATO a arca swiss, která se používá s ekologickým příslušenstvím HawkLock k realizaci…

Více informací

2 290 Kč s DPH 1 893 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Rychloupínací klec SmallRig HawkLock pro Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je určena k upevnění příslušenství a ochraně fotoaparátu. Patentovaná samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) pokrývá studené boty, lištu NATO a arca swiss, která se používá s ekologickým příslušenstvím HawkLock k realizaci pevné a žádné falešné polohy, jedním stisknutím se načte, uvolněním se uzamkne a zlepší se účinnost demontáže. Zamyká fotoaparát pomocí jednoho spodního polohovacího kolíku, jednoho šroubu 1/4"-20 a jednoho šroubu M2,5 na levé straně.

1. Samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce, stabilní a neotřesitelná, jedním stisknutím se načte, uvolněním se uzamkne, což zvyšuje účinnost demontáže.
2. Kompatibilní s tradiční studenou botkou, svorkou NATO a svorkou Arca-Swiss, šetří peníze a starosti.
3. Výklopné rameno u bateriových dvířek se přizpůsobí zakřivení fotoaparátu a zlepšuje zážitek z držení.
4. Více montážních bodů: otvory se závitem 1/4"-20, polohovací otvory ARRI 3/8"-16, držáky cold shoe, lišta NATO a zásuvka QD podporují rukojeti, mikrofony, světla LED, monitory atd.
5. Tříbodové zajištění: upevňuje kameru pomocí jednoho spodního polohovacího kolíku, jednoho šroubu 1/4"-20 a jednoho šroubu M2,5 na levé straně.

Rychloupínací klec SmallRig HawkLock pro fotoaparáty Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je určena pro upevnění příslušenství a ochranu fotoaparátu. Patentovaná samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) pokrývá studené boty, lištu NATO a arca swiss, která se používá s ekologickým příslušenstvím HawkLock k realizaci pevné a žádné falešné polohy, jedním stisknutím se načte, uvolněním se uzamkne a zlepší se účinnost demontáže. Uzamyká fotoaparát pomocí jednoho spodního polohovacího kolíku, jednoho šroubu 1/4"-20 a jednoho šroubu M2,5 na levé straně. Adaptéry bočního zámku je třeba upravit ve směru instalace tak, aby vyhovovaly různým typům fotoaparátů, vytištěný nápis "A7 IV" je určen pro Alpha 7 IV a Alpha 7R V, zatímco vytištěný nápis "A7S III" je určen pro Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV. Vestavěné všestranné ochranné distanční podložky zabraňují poškrábání fotoaparátu. Klec umožňuje přístup k rozhraním, ovladačům, tlačítkům nebo bateriovým krytům. V prostoru pro baterii je vřetenový klíč, který se přizpůsobí zakřivení fotoaparátu a ponechává prostor pro malíček pro pohodlné uchopení. otvory se závitem 1/4"-20, lokalizační otvory ARRI 3/8"-16 a úchyty HawkLock cold shoe podporují horní rukojeť 2165C, boční rukojeť 2093, držák monitoru 2903, mikrofony, LED světla, monitory atd. Spodní zásuvka QD podporuje ramenní popruh QD. Rychloupínací destička HawkLock Arca-Swiss ve spodní části je kompatibilní s DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro, rychloupínací destičkou (riser plate) stabilizátoru DJI RS 2/RSC 2 pro natáčení se stabilizátorem a rychloupínací destičkou Arca-Swiss 3154. Otvory na bocích a dně klece umožňují připevnění takového příslušenství, jako je popruh na ruku PAC2456. Kromě toho je klec vybavena vestavěným magnetickým klíčem, který usnadňuje demontáž a montáž.

Pozn:

1. Po upevnění šroubu 1/4"-20 ve spodní části klece vyjměte kolík proti vychýlení z odkládacího otvoru v pozici bateriového prostoru a zajistěte jej na odpovídající pozici.
2. Chcete-li použít adaptér s bočním zámkem, odstraňte nejprve dělicí kroužek na levé straně fotoaparátu.

Kompatibilní s
Sony Alpha 7R V
Sony Alpha 7 IV
Sony Alpha 7S III
Sony Alpha 1
Sony Alpha 7R IV

OBSAH BALENÍ

1 x klec

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 147 x 108,5 x 62,5 mm
Rozměry balení: 180 x 129,5 x 75 mm
Hmotnost výrobku: 181±5 g
Hmotnost balení: 274g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Klece
PŘÍSLUŠENSTVÍ (4)

Příslušensví pro: Sony Alpha A7 IV (tělo) (4)

Sony Alpha A7 IV (tělo)

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 1 799 Kč
Nový přírůstek v rodině hybridních fotografických/video DSLM přístrojů Sony Alpha
61 190 Kč
Skladem 1 ks

Sony Alpha A7R Mark V

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 3 290 Kč
Sony Alpha 7R V je nejnovějším modelem typu R v řadě bezzrcadlovek Sony Alpha! Přístroj
99 590 Kč
na dotaz

Sony Alpha 1

  • Doprava zdarma
Vlajková loď v pravom zmysle slova, fotoaparát Sony Alpha 1 je jediný fotoaparát,
162 890 Kč
na dotaz

Sony Alpha A7S III (body)

  • Doprava zdarma
Sony Alpha A7S III je bezzrcadlovka s novým 12,1 MPx full frame snímačem EXMOR R
99 590 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (5)