SmallRig HawkLock Quick Release Advanced Cage Kit for Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4539

Sada rychloupínací klece SmallRig HawkLock Advanced Cage Kit pro Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4539 je navržena pro snadnou demontáž při fotografování z ruky, snižuje zatížení ramene a zvyšuje stabilitu, přičemž nabízí širokou škálu úchytů pro příslušenství. Sada obsahuje klec, svorku pro kabel HDMI, horní rukojeť, otočnou boční rukojeť a držák…

Více informací

8 480 Kč s DPH 7 008 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sada rychloupínací klece SmallRig HawkLock Advanced Cage Kit pro Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4539 je navržena pro snadnou demontáž při fotografování z ruky, snižuje zatížení ramene a zvyšuje stabilitu, přičemž nabízí širokou škálu úchytů pro příslušenství. Sada obsahuje klec, svorku pro kabel HDMI, horní rukojeť, otočnou boční rukojeť a držák na monitor.

1. Samostatně vyvinutá rychloupínací konstrukce, stabilní a neotřesitelná, jedním stisknutím se načte, uvolněním se uzamkne, což zvyšuje účinnost demontáže.
2. Kompatibilní s tradiční studenou botkou, svorkou NATO a svorkou Arca-Swiss, šetří peníze a starosti.
3. Profesionální ruční sada, vhodná pro snímání oběma rukama, při nízkém úhlu záběru.
4. Držák na monitor podporuje nastavení více úhlů, pohodlné je sledování z jakéhokoli úhlu.
5. Svorka kabelu HDMI chránící rozhraní a zajišťující stabilní přenos signálu.
6. Více montážních bodů: otvory se závitem 1/4"-20, polohovací otvory ARRI 3/8"-16, studené patky, lišty NATO, zásuvka QD; podporují mikrofon, světlo LED, monitor a další příslušenství.

Sada rychloupínací klece SmallRig HawkLock Advanced Cage Kit pro Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III 4539 je navržena pro snadnou demontáž při natáčení z ruky, snižuje zatížení ramene pro zvýšení stability a zároveň nabízí širokou škálu úchytů pro příslušenství. Sada obsahuje klec, svorku pro kabel HDMI, horní rukojeť, otočnou boční rukojeť a držák na monitor. Patentovaná, vlastnoručně vyvinutá rychloupínací konstrukce (pojmenovaná HawkLock) pokrývá studenou botku, kolejnice NATO a rychloupínací destičku Arca *1, která je stabilní bez falešné polohy, s jedním stiskem pro načtení, uvolněním pro uzamčení a hladkým zasunutím pro zlepšení efektivity demontáže a montáže; monitor a držák monitoru, držák monitoru a horní rukojeť, horní rukojeť a klec a boční rukojeť a klec, které jsou rychloupínací pro realizaci rychlé demontáže a montáže. Studená patka, kolejnice NATO a rychloupínací destička Arca jsou kompatibilní s tradiční studenou patkou, svorkou NATO a svorkou Arca-Swiss, což šetří peníze a starosti. Držák monitoru podporuje 180° náklon a 360° horizontální nastavení, pohodlné sledování v jakémkoli úhlu; horní rukojeť je ergonomicky navržena pro pohodlné uchopení, vhodné pro manipulaci se sadou a natáčení pod nízkým úhlem; otočná boční rukojeť podporuje bezstupňové otáčení stisknutím dolů a změna úhlu stále zachovává pohodlné uchopení; svorka kabelu HDMI chrání rozhraní pro stabilnější přenos signálu; klec využívá tříbodovou zajišťovací konstrukci, je stabilní a netřese se. Spodní část klece a spodní část boční rukojeti mají zabudované demontážní nástroje, které lze snadno vyjmout a použít za chodu, takže je snadné je rychle demontovat. Sada má vestavěné otvory se závitem 1/4"-20, polohovací otvory ARRI 3/8"-16, studené botky, kolejnice NATO, zásuvky QD a otvory pro popruhy, což usnadňuje rozšíření různého příslušenství pro tvůrčí činnost.

* Rychloupínací příslušenství HawkLock Arca zatím nebylo vydáno, takže zůstaňte s námi!

Poznámka:
1. Po upevnění šroubu 1/4"-20 ve spodní části klece vyjměte kolík proti vychýlení z etapového otvoru v pozici bateriového prostoru a upevněte jej do příslušné pozice.
2. Chcete-li použít adaptér bočního zámku klece, odstraňte nejprve dělicí kroužek na levé straně fotoaparátu.
3. Svorka kabelu HDMI při použití na fotoaparátu Alpha 7R V zasahuje do synchronizačního rozhraní.

Kompatibilní s
Sony Alpha 7R V
Sony Alpha 7 IV
Sony Alpha 7S III

OBSAH BALENÍ

1 x klec
1 x svorka kabelu HDMI
1 x horní rukojeť
1 x otočná boční rukojeť
1 x držák na monitor
1× šestihranný klíč

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 221.1 x 181,8 x 141,8 mm
Rozměry balení: 228 x 155 x 85 mm
Hmotnost výrobku: 732 g ± 5 g
Hmotnost balení: 872g±5g
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel, silikon

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Hotové kity
PŘÍSLUŠENSTVÍ (3)

Příslušensví pro: Sony Alpha A7 IV (tělo) (3)

Sony Alpha A7 IV (tělo)

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 1 790 Kč
Nový přírůstek v rodině hybridních fotografických/video DSLM přístrojů Sony Alpha
61 149 Kč
Skladem 1 ks

Sony Alpha A7R Mark V

  • Doprava zdarma
  • Dárek zdarma
Dárek v ceně 3 200 Kč
Sony Alpha 7R V je nejnovějším modelem typu R v řadě bezzrcadlovek Sony Alpha! Přístroj
99 599 Kč
Na cestě 1 ks

Sony Alpha A7S III (body)

  • Doprava zdarma
Sony Alpha A7S III je bezzrcadlovka s novým 12,1 MPx full frame snímačem EXMOR R
99 524 Kč
na dotaz
VHODNÉ PRO (3)