SmallRig HawkLock H21 Quick Release Top Handle Kit 4483

Sada rychloupínací horní rukojeti SmallRig HawkLock H21 4483 je navržena tak, aby pomáhala tvůrcům při pořizování dynamických záběrů z nízkého úhlu za pohybu a zajišťovala pohodlné a stabilní fotografování z ruky. Horní rukojeť je vybavena exkluzivním rychloupínacím jezdcem s patentovaným samosvorným systémem, zatímco obousměrný posuvný systém umožňuje všestrannou…

Více informací

1 908 Kč s DPH 1 577 Kč bez DPH
-+
Dostupnost
Na cestě > 5 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

Sada rychloupínací horní rukojeti SmallRig HawkLock H21 4483 je navržena tak, aby pomáhala tvůrcům při pořizování dynamických záběrů z nízkého úhlu za pohybu a zajišťovala pohodlné a stabilní fotografování z ruky. Horní rukojeť je vybavena exkluzivním rychloupínacím jezdcem s patentovaným samosvorným systémem, zatímco obousměrný posuvný systém umožňuje všestrannou montáž. Ergonomický design rukojeti obsahuje ekologický silikon s texturovaným povrchem pro lepší úchop a pohodlí. Rukojeť je vyrobena z letecké hliníkové slitiny a unese až 15 kg, což zajišťuje její odolnost a robustnost.

1. Exkluzivní patentovaná konstrukce rychloupínacího jezdce se samosvorným systémem zajišťuje rychlou a bezpečnou instalaci.
2. Obousměrná montáž umožňuje flexibilní instalaci v libovolném směru.
3. Texturovaný ekologický silikonový povlak zajišťuje neklouzavý úchop proti zamrzání a nabízí pohodlí a snadnou manipulaci.
4. Několik vestavěných rozhraní vyhovuje různým potřebám rozšíření, včetně závitových otvorů 1/4"-20, polohovacích otvorů 1/4"-20, rychloupínacích úchytů studené patky H18 a rychloupínacích jezdců H21.
5. Vyrobeno z letecké hliníkové slitiny, která nabízí robustní a odolnou konstrukci s nosností 15 kg.
6. Je vybaven rychloupínacím jezdcem ARRI, kompatibilním s novými i starými klecemi.

Sada rychloupínací horní rukojeti SmallRig HawkLock H21 4483 je navržena tak, aby pomáhala tvůrcům při pořizování dynamických záběrů z nízkého úhlu za pohybu a zajišťovala pohodlné a stabilní natáčení z ruky. Horní rukojeť je vybavena exkluzivním rychloupínacím jezdcem s patentovaným samosvorným systémem, zatímco obousměrný posuvný systém umožňuje všestrannou montáž. Ergonomický design rukojeti obsahuje ekologický silikon s texturovaným povrchem pro lepší uchopení a pohodlí. Rukojeť je vyrobena z letecké hliníkové slitiny a unese až 15 kg, což zajišťuje její odolnost a robustnost. Rukojeť je vybavena otvory se závitem 1/4"-20, polohovacími otvory 1/4"-20, rychloupínacím držákem studené patky H18 a rychloupínacím jezdcem H21, což umožňuje rozšíření o příslušenství, jako je podpěra monitoru (ID 4487), magické rameno (ID 4488), mikrofon (ID 3487), LED video světlo a další, které vyhoví různým potřebám při natáčení. Sada se rovněž dodává s rychloupínacím jezdcem ARRI, který umožňuje bezpečné připevnění rukojeti k novým i stávajícím klecím pomocí polohovacích šroubů ARRI. Posuvník je navíc vybaven protiskluzovým magnetickým zajišťovacím kolíkem, který zabraňuje náhodnému sklouznutí sady.

Kompatibilní srychloupínacím jezdcem
H21: Kompatibilní s klecemi, deskami a dalším příslušenstvím, které je vybaveno uchycením typu ARRI.

Horní rukojeť: Kompatibilní s klecemi, deskami a dalším příslušenstvím HawkLock s posuvníky.

OBSAH BALENÍ

Rychloupínací horní rukojeť x 1
Univerzální rychloupínací jezdec H21 (se zajišťovacím šroubem ARRI) x 1
Imbusový klíč x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 141.7 x 36,0 x 79,7 mm / 5,6 x 1,4 x 3,1 palce
Rozměry balení: 155.0 x 81,5 x 42,0mm / 6,1 x 3,2 x 1,6in
Hmotnost výrobku: 182,0 ± 5,0 g / 6,4 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 220,0 ± 5,0 g / 7,8 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková slitina, nerezová ocel

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Handles
PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

PŘÍSLUŠENSTVÍ (1)

SmallRig HawkLock H21 Quick Release Rotating Side Handle Kit 4485

  • Novinka
Rychloupínací otočná boční rukojeť SmallRig HawkLock H21 4485 je navržena pro zvýšení
3 198 Kč
Na cestě > 5 ks