SmallRig Dual Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4467

SmallRig Dual Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4467 je určena k natáčení scén v autě pomocí akční kamery. Doporučuje se používat pouze na rovných železných površích, jako jsou železné dveře, zábradlí, kuchyňské nádobí, sportovní vybavení atd. Exkluzivní konstrukce ze dvou materiálů kombinuje magnety s vakuovou přísavkou, což zajišťuje…

Více informací

1 464 Kč s DPH 1 210 Kč bez DPH
-+
Osobní odběr: zítra od 09:00
Odešleme: zítra
Skladem > 5 ks
Praha > 5 ks, Budapest 1 ks
Popis produktu SPECIFIKACE OBSAH BALENÍ

Popis produktu

SmallRig Dual Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4467 je určena k natáčení scén v autě pomocí akční kamery. Doporučuje se používat pouze na rovných železných površích, jako jsou železné dveře, zábradlí, kuchyňské nádobí, sportovní vybavení atd. Exkluzivní konstrukce ze dvou materiálů kombinuje magnety s vakuovou přísavkou, což zajišťuje bezpečnější, dlouhodobější a stabilnější natáčení. Dokonce i v nepravděpodobném případě úniku silikonové přísavky v důsledku silných vibrací mohou magnety přitáhnout celou montážní podpěru k povrchu železného vozu (v rámci nosnosti 0,35 kg v dynamické scéně natáčení s rovnou silnicí, kdy maximální rychlost nepřekročí 120 km/h nebo 74 km/h), čímž účinně zabraňují riziku pádu způsobenému únikem silikonové přísavky.

1. Konstrukce z dvojího materiálu využívá magnetický tah a silikonovou přísavku, což zvyšuje výkon výrobku šestkrát oproti vrstevníkům a zajišťuje pevné připevnění k rovnému povrchu žehličky v autě.
2. Při natáčení akční kamerou vysokou rychlostí, i když silikonová přísavka v důsledku prudkých vibrací vypustí vzduch, může magnet přitáhnout celý držák silnou magnetickou silou, čímž se účinně zabrání riziku pádu v důsledku úniku vzduchu způsobeného netěsností silikonové přísavky.
3. Magické gumové kolíky ramene zapadají do polohovacích otvorů držáku akční kamery, aby se zabránilo vychýlení a zajistila se bezpečnost.
4. Uvolňovací výstupky pro snadnou demontáž.

Sada SmallRig Dual Magnetic Suction Cup Mounting Support Kit for Action Cameras 4467 je určena k natáčení scén v autě pomocí akční kamery. Doporučuje se používat pouze na rovných železných površích, jako jsou železné dveře, zábradlí, kuchyňské nádobí, sportovní vybavení atd. Exkluzivní konstrukce ze dvou materiálů kombinuje magnety s vakuovou přísavkou, což zajišťuje bezpečnější, dlouhodobější a stabilnější natáčení. I v nepravděpodobném případě úniku silikonové přísavky v důsledku silných vibrací mohou magnety přitáhnout celou montážní podpěru k povrchu železného vozu (v rámci nosnosti 0,35 kg / 0,8 lb v dynamické scéně natáčení s rovnou silnicí, kdy maximální rychlost nepřekročí 120 km/h nebo 74 km/h), čímž účinně zabraňují riziku pádu způsobenému únikem silikonové přísavky. Sada obsahuje magnetickou přísavku pro každou nohu, magické rameno a držák akční kamery. Šroub 1/4"-20 na jednom konci umožňuje připevnit akční kameru, monitor, LED video světlo, mikrofon atd. a vestavěné gumové kolíky podporují SmallRig 3084C, 3083C, 4088B, 4119B a další příslušenství s polohovacími otvory, které zabraňují vychýlení.

Poznámka:
1. Součástí balení není bezpečnostní lano. Při použití pro fotografování aut ve vysoké rychlosti si prosím vezměte bezpečnostní lano. Doporučuje se udržovat rychlost pod 120 km/h (74 mil/h) a před použitím a každou hodinu kontrolovat sací sílu.
2. Tento výrobek lze používat pouze na železných rovných plochách nebo jiných magnetických rovných plochách. Chcete-li jej použít na rovném skleněném povrchu, doporučujeme zakoupit modely 3566 a 4193.
3. Je přísně zakázáno používat sadu magnetických přísavných podpěr na následující povrchy: sklo (např.: okna automobilů, čelní skla atd.), uhlíková vlákna, speciální kovové slitiny, lakované povrchy, mramor, strukturované tapety, stěny z diatomového bláta, nelakované dřevo, matné sklo a jiné drsné nebo strukturované povrchy.
4. Nepoužívejte v následujících případech: surfování, lyžování nebo jiné sporty s vysokou mírou nárazů.
5. Nepoužívejte v následujících prostředích: dlouhodobý kontakt s vodou nebo déšť.
6. Nepoužívejte ji se svorkou mobilního telefonu pro dynamické fotografie.
7. Nepoužívejte ji se selfie tyčí pro dynamické fotografování.
8. Použitelný teplotní rozsah: -20 °C až 60 °C.

OBSAH BALENÍ

Dvojitá magnetická přísavka x 1
Magické rameno x 1
Držák pro akční kameru x 1

SPECIFIKACE

Product Dimensions: 185.0 x 75,0 x 164,5mm / 7,3 x 2,9 x 6,5in
Rozměry balení: 210.0 x 92,0 x 80,5mm / 8,3 x 3,2in
Hmotnost výrobku: 402,0 ± 5,0 g / 14,2 ± 0,2 oz
Hmotnost balení: 477,0 ± 5,0 g / 16,8 ± 0,2 oz
Materiál(y): silikon, hliníková slitina, ABS

Parametry

Parametry

Výrobce: SmallRig
Kategorie: Rigy